Тарас Возняк
Тарас Возняк фото Wikipedia

"ЗА ЧАЙ.COM": засновник культурологічного журналу "Ї" Тарас Возняк в ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про причини зростання напруги між Варшавою та Києвом

"У нас гості. Генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького і незмінний головний редактор та засновник Незалежного культурологічного журналу "Ї" Тарас Возняк. Часопис "Ї" друкувався ще за совєтів у Литві і як самвидав поширювався в Україні. Тепер трансформувався у впливову громадську організацію та аналітичний центр. На базі ГО "Журнал "Ї" Тарас Возняк організовує міжнародні, загальноукраїнські та місцеві конференції, круглі столи, дискусії, громадські кампанії з промоції культурних надбань Галичини — скульптора XVIII ст. Іоана-Георга Пінзеля, письменника та маляра Бруно Шульца, письменника Зигмунта Гаупта, Збіґнєва Герберта. Видавничі серії журналу впродовж років реконструюють локальні ідентичності Галичини, Волині, Закарпаття, Буковини, польський, єврейський та вірменський культурні ландшафти краю. Сам Тарас Возняк є автором понад 500 публіцистичних праць. Особисто доклався до багатолітнього процесу польсько-українського діалогу, член Українсько-польського Форуму при міністрах закордонних справ України та Польщі. Тараса Возняка нагороджено Золотим Хрестом Заслуги Республіки Польща (2014), Відзнакою польсько-української фундації імені Ігнація Яна Падеревського (2014). 

Тож почаюємо про причини зростання напруги між Варшавою та Києвом, правий популізм та ревізіонізм спільної історії ХХ століття, про карколомні шляхи української політичної нації та нові лінії розлому, про інформаційну гігієну та новий суспільний договір", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме львівський філософ, культуролог та політолог Тарас Возняк.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 24 квітня 2017 року.

Тарас Возняк
Тарас Вознякфото Wikipedia

Попередній матеріал
Посол ЄС: Військову активність Росії потрібно знижувати, впроваджуючи санкції
Наступний матеріал
Питання надання Україні безвізу внесли у порядок денний засідання послів ЄС
Loading...

Леонід Остальцев: Ворог нас бере "ізмором"

"ЗА ЧАЙ.COM": Діля в ефірі "5 каналу" о 23:10

Директор галузевого архіву СБУ: Архіви відкриті. Ми нарешті дозріли й можемо "десовєтизуватися"

"ЗА ЧАЙ.COM": сучасний український письменник Андрій Кокотюха в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": Голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в ефірі "5 каналу" о 23:10

Посол Литви: Пропаганда РФ неспроможна запустити литовську "русскую вєсну"