Андрій Когут
Андрій Когут Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": директор архіву СБУ Андрій Когут в ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про те, чим займаються ветерани КДБ сьогодні, коли дізнаємося агентуру "стукачів" і що потім з цим робити

"Нині він – директор галузевого архіву СБУ. Історик Андрій Когут виконував обов'язки директора Центру досліджень визвольного руху, був менеджером групи "Політика національної пам'яті" Реанімаційного пакету реформ та керував Електронним архівом визвольного руху avr.org.ua, де у вільному доступі опубліковано копії 23103 документів. Був координатором проекту "Покидаючи СРСР" – вивчення досвіду посттоталітарних трансформацій країн Центрально-Східної Європи.

Про те, як совок самовідтворюється, чим займаються ветерани КДБ сьогодні, коли дізнаємося агентуру "стукачів" і що з цим робити, як успішно переписували історію та прищеплювали вигадані міфи цілим поколінням і народам, і як повертати історичну пам'ять", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме історик та громадський діяч, експерт з розвитку громадянського суспільства Андрій Когут.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 19 квітня 2017 року.

Довідка

Когут Андрій Андрійович народився 1980 року у м. Підволочиськ Тернопільської обл. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

До призначення директором Архіву СБУ – в.о. директора Центру досліджень визвольного руху, керівник проекту "Електронний архів українського визвольного руху avr.org.ua", менеджер групи "Політика національної пам’яті" Реанімаційного пакета реформ", учасник Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

Координатор проекту "Покидаючи СРСР" – серії заходів із вивчення досвіду посттоталітарних трансформацій країн Центрально-Східної Європи. Експерт з розвитку громадянського суспільства, мереж та проведення громадських кампаній. Активний учасник Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, експерт Керівного комітету. Впродовж зими 2013-2014 років один із координаторів Громадського сектору Євромайдану. Один із засновників та координаторів Громадянської кампанії "ПОРА!" у 2004 р.

Попередній матеріал
На час проведення поминальних днів у Києві додатково запустять 450 одиниць пасажирського транспорту
Наступний матеріал
Ватажки "Л/ДНР" заблокували процес звільнення українських полонених – Геращенко
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": сучасний український письменник Андрій Кокотюха в ефірі "5 каналу" о 23:10

"Діяли на замовлення": СБУ затримала контрабандистів, які везли в Росію військове обладнання – відео

"ЗА ЧАЙ.COM": Голова Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін в ефірі "5 каналу" о 23:10

Посол Литви: Пропаганда РФ неспроможна запустити литовську "русскую вєсну"

На Одещині знешкоджено банду злочинців, які кілька років викрадали людей

У Чернігові СБУ ліквідувала канал постачання наркотиків до СІЗО