5 канал

Ватажки "Л/ДНР" заблокували процес звільнення українських полонених – Геращенко

  За словами Геращенко, процедура верифікації так і не почалася, адже в останню хвилину ОРДО відмовилися від її проведення

  У вівторок, 18 квітня, ватажки тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей відмовилися від початку процедури верифікації списків заручників. Про це повідомила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Процедура верифікації так і не розпочалася, в останню хвилину ОРДО під надуманими приводами відмовилися від цього і забажали знову повернутися до обговорення вже сто раз обговореного і сто раз пережованого, на черговій зустрічі в Мінську", – написала Геращенко.

  "18 квітня, представники ОБСЄ, СБУ та офісу омбудсмена Валерії Лутковської прибули до Маріуполя Донецької області, щоб, згідно з досягнутими в Мінську домовленостями, почати опитування сотень людей, що знаходяться в пенітенціарних установах. Яких можливо, згідно з українським законодавством, звільнити від подальшого відбування покарання тільки заради звільнення наших заручників у ОРДЛО", – додала Геращенко.

  Вона також зазначила, що тактика ОРДЛО і їхніх російських кураторів очевидна – заблокувати процес звільнення заручників, повністю виключити з гуманітарного діалогу міжнародні гуманітарні організації.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": директор архіву СБУ Андрій Когут в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Українська армія піднялася на 8-ме місце серед армій Європи – Порошенко
  Loading...

  Червоний Хрест передав Великодні подарунки українським полоненим – Геращенко

  Переговори у Мінську: Геращенко розповіла про "крихкі просування" щодо звільнення заручників

  Кількість заручників у терористів на Донбасі перевищила 120 осіб – Геращенко

  #FreeKozlovskyy: "Океан Ельзи" долучився до флешмобу зі звільнення вченого з полону "ДНР"

  Порошенко, Меркель, Олланд та Путін обговорили обмін полоненими за формулою "всіх на всіх"

  Геращенко закрила засідання Ради, нардепи зберуться через місяць