Європарламент
Європарламент http://nk.org.ua/

Питання надання Україні безвізу внесли у порядок денний засідання послів ЄС

  Початок засідання комітету очікується у середу, 26 квітня

  Питання надання Україні безвізового режиму стоїть на порядку денному засідання Комітету постійних представників країн-членів ЄС (Coreper), яке відбудеться 26 квітня в Брюсселі. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на власного кореспондента у Брюсселі.

  У повідомленні зазначається, що відповідний порядок денний оприлюднено на сайті Ради Євросоюзу. Зокрема, у додатку з переліком відповідних документів, які мають бути розглянуті на засіданні, йдеться про проект законодавчого акту Європейського парламенту та Ради ЄС щодо внесення поправок у список третіх країн, громадяни яких, щоб перетнути кордон, мають отримати візу, і тих, від яких це не вимагається (Україна). 

  "До Правила (ЄР) N 539/2001 внести такі зміни: (а) в додатку I, частина I (держави) посилання на Україну видалено. (б) в додатку II, частина I (держави) наступне посилання вставляється "Україна", – зазначається в проекті документу.

  Очікується, що засідання Комітету розпочнеться о 10:00 в середу, 26 квітня. В разі позитивного рішення на рівні постійних представників пропозиція ще має бути затверджена Радою ЄС з подальшим підписанням в Європейському парламенті президентами ЄП та Ради ЄС.

  Нагадаємо, 6 квітня Європарламент проголосував за надання безвізу для України. Очікується, що українцям мають скасувати візи для подорожей до країн-членів Євросоюзу (за винятком Великої Британії та Ірландії) у червні. Українські громадяни, які є власниками біометричних паспортів, зможуть подорожувати до країн ЄС на 90 днів у період кожних 180 днів. Водночас українці зможуть їздити без віз до чотирьох країн, що не належать до ЄС, проте є членами Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": засновник культурологічного журналу "Ї" Тарас Возняк в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Вашингтон закликав Москву вплинути на терористів ОРДЛО, аби вони "зробили перший крок" до відновлення миру в Україні'
  Loading...

  Європарламент опублікував повний список депутатів, що голосували проти безвізу

  #БЕЗВІЗНАШ: Соцмережі бурхливо коментують безвіз для України

  Як голосували за безвіз для України – відео