https://qostanay.tv

В Україні заборонили показ ще одного російського серіалу

  Виробник вказав неточні дані щодо телесеріалу, тож йому анулювали прокатне посвідчення

  Державне агентство з питань кіно анулювало прокатне посвідчення російському серіалу "Кругообіг". Його збирались транслювати на телеканалі "Україна", починаючи від 31 липня. Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко, передає "Телекритика".

  "Ми сьогодні (28 липня) анулювали прокатне посвідчення цього серіалу. Спочатку виробник, на нашу думку, надав недостовірну інформацію щодо того, що значна частина фільму була знята в Україні. В останні кілька днів ми провели додаткову перевірку, і з'ясувалося, що були подані не зовсім точні дані, тому ми анулювали прокатне посвідчення", – розповів Іллєнко.

  Він також зауважив, що Держкіно покладається на ту інформацію, яку подає заявник під час отримання прокатного посвідчення.

  "Ми проводимо перевірку, та іноді можливі такі моменти, коли важко щось перевірити, тому потрібні глибші перевірки. Але це дійсно дуже важко робити, адже формально у нас немає повноважень здійснювати перевірки приватних продакшенів", – зазначив чільник агентства.

  Як стало відомо, серіал "Кругообіг" – це "новинка російського телевиробництва". Його прем'єра відбулася у березні цього року на каналі "Россия-1". Попри те, що серіал знімали в РФ, у його вихідних даних зазначено, що він є копродукцією Росії, України і Польщі.

  Як інформував 5.UA, раніше Держкіно застерегло канал "Україна" від показу серіалу "Гірке щастя". Зазначеному серіалу скасували прокатне посвідчення.

  Попередній матеріал
  МЗС висловило офіційний протест Москві через новий "путінський гумконвой"
  Наступний матеріал
  В окупованому Криму без електрики залишився російський флот
  Loading...