uapress.info

Держкіно застеріг канал "Україна" від показу проблемного серіалу

  Також ініційована додаткова перевірка телесеріалів "Забута жінка" та "Чуже щастя"

  Держкіно звертає увагу телеканалу "Україна" на неможливість демонстрування в ефірі серіалу, якому скасували прокатне посвідчення. Про це заявляє прес-служба держагентства.

  "Державне агентство України з питань кіно звертає увагу телеканалу "Україна" на неможливість демонстрування у власному ефірі вже проанонсованого телесеріалу "Гірке щастя" у зв'язку з відсутністю діючого прокатного посвідчення. Також Державне агентство України з питань кіно ініціює додаткову перевірку телесеріалів "Забута жінка" та "Чуже щастя" на предмет відповідності Закону України "Про кінематографію", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, в Держкіно розповіли, як раніше видали прокатні посвідчення телесеріалам "Забута жінка" та "Чуже щастя", через які в ЗМІ розгорнулися дискусії.

  У Держагенстві зауважили, що телесеріал "Забута жінка", права на який належать ТОВ "ABC фільм Україна" та компанії ABC Film Sp.z.o., згідно із наданими виробником документами, фото-, відео та іншими доказами, вироблений на території України у 2016 році. На основі наявності цих документів Державне агентство України з питань кіно ухвалило рішення про видачу прокатного посвідчення означеному серіалу. Телесеріал "Чуже щастя", права на який належать ТОВ "Кінокомпанія Фільм Стрім" та компанії ABC Film Sp.z.o., згідно із наданими виробником документами, а також фотодоказами, вироблений на території України у 2017 році.

  Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заявила про виявлені порушення щодо трансляції на каналі "Україна" продукції виробництва Російської Федерації, виготовленої після 1 січня 2014 року, а також наявності позитивних образів правоохоронних органів РФ і СРСР. Зокрема, за інформацією Нацради, телеканал, аби крутити такі серіали, змінив їх назву і повідомив, що вони українські.

  Як повідомляв 5.UA, у Держкіно анулювали прокат ще одного російського серіалу

  Попередній матеріал
  В "Укрзалізниці" розповіли, коли українці "вкриються" гіпоалергенними ковдрами
  Наступний матеріал
  "Вьєрочка, несіть коньяк": ветеран АТО прокоментував ракетний удар США по військовій базі в Сирії
  Loading...

  У Держкіно анулювали прокат ще одного російського серіалу

  Ексклюзивно на "5 каналі": "Лезо демократії. СБУ" – фільм перший

  Фільм "Процес" про справу Олега Сенцова виходить в український прокат

  Лише шоу та серіали: Федеральні телеканали РФ нічого не повідомили про багатотисячні акції протесту

  Український містичний триллер "Egregor": за лаштунками знімального майданчика

  На компанію Walt Disney подали до суду через мультик "Зоотрополіс"