dt.ua

У Держкіно анулювали прокат ще одного російського серіалу

  Серіал анулювали у зв'язку з численними скаргами на наявні у фільмі матеріали, що спрямовані на приниження нації і неповагу до національних і релігійних святинь

  Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на телесеріал "Понаїхали тут". Про це у понеділок, 3 квітня, повідомили у прес-службі Держкіно.

  "У зв’язку з численними скаргами стосовно демонстрування в ефірі ТОВ "Телерадіокомпанія "Україна" телесеріалу "Понаїхали тут" (виробництво – Росія, 2011) на наявні у фільмі матеріали, що спрямовані на приниження нації і неповагу до національних і релігійних святинь, Державне агентство України з питань кіно на підставі висновків Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно прийняло рішення анулювати державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування та скасувати державну реєстрацію телесеріалу "Понаїхали тут" (режисер Юрій Павлов)", – зазначається в повідомленні.

  Таке рішення було прийняте на підставі ст. 15 закону України "Про кінематографію" і пункту 12 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 17 серпня 1998 року №1315.

  Нагадаємо, що у січні 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо заборони прокату фільмів з акторами, які загрожують національній безпеці України.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура РФ назвала вибухи в метро Санкт-Петербурга терактом
  Наступний матеріал
  Камери зафіксували ймовірного організатора вибуху в метро Санкт-Петербурга – ЗМІ оприлюднили фото
  Loading...

  Український містичний триллер "Egregor": за лаштунками знімального майданчика

  Український мультфільм встановлює рекорди у міжнародному прокаті

  Рада прийняла законопроект щодо частки українських пісень у телерадіопередачах