Російський "гумконвой"
Російський "гумконвой" 61.mchs.gov.ru

МЗС висловило офіційний протест Москві через новий "путінський гумконвой"

Українські митники, як і раніше, не мають змоги перевірити вміст вантажівок, які російська сторона називає "гуманітарним конвоєм"

У четвер, 27 липня, Росія направила на тимчасово неконтрольовані території чергові вантажівки, називаючи це "гуманітарним конвоєм". МЗС України висловлює рішучий протест через протиправні дії РФ. Про це йдеться у коментарі дипломатичного відомства.

"МЗС України заявило офіційний протест російській стороні у зв’язку з черговим вчиненням нею міжнародно-правових діянь проти державного суверенітету і державної цілісності України", – наголошується в повідомленні.

Як зауважили у зовнішньополітичному відомстві, українська сторона не надала офіційної згоди на ввезення "гуманітарного вантажу". Причиною цього стало "порушення російською стороною законодавства нашої держави, усталеної міжнародної практики, а також умов і модальностей, раніше узгоджених між представниками України, Росії та Міжнародного комітету Червоного Хреста".

Як відомо, українські митники не мають змоги перевірити вміст вантажівок, які російська сторона називає "гумконвоєм".

Нагадаємо, напередодні в Україну вдерся уже 67-й "путінський гумконвой". Завантаженість транспортних засобів, за повідомленням Держприкордонслужби, складала 50-60%. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Скирти заліза та порожнеча": як нині виглядають "Бутівка" та промзона Авдіївки

/
/
/
Промзона Авдіївки
/
Промзона Авдіївки
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Які результати екологічного моніторингу на Донбасі – ексклюзивне інтерв'ю з міністром екології
Наступний матеріал
В Україні заборонили показ ще одного російського серіалу
Loading...