Дипломати прочитали улюблені вірші українського поета своїми рідними мовами
Дипломати прочитали улюблені вірші українського поета своїми рідними мовами YouTube / UATV Channel

"У всякого своя доля": посли 13 країн прочитали вірші Шевченка – відео

Читайте по-русски
Дипломати прочитали улюблені вірші українського поета своїми рідними мовами

Посли 13 країн, акредитованих в Україні, прочитали уривки з поезій Тараса Шевченка шведською, литовською, естонською, словацькою, перською та іншими мовами. Про це повідомляється на сайті UATV.

"До 205-ї річниці з Дня народження найвідомішого українського поета, світовий геній Кобзаря вшанували посли Канади, Естонії, Іспанії, Бельгії, Великої Британії, Румунії, Данії, Швеції, Молдови, Ірану, Литви, Франції та Словаччини", – йдеться у повідомленні.

Дипломати прочитали улюблені вірші українського поета своїми рідними мовами у студії UATV: від уривка одного з його найвідоміших творів "Заповіт" до ліричної поезії "Минають дні, минають ночі…", "Думка", "Садок вишневий", "Човен", "Ой діброво, гай зелений".

Як повідомляв 5.UA, в Україні 9 березня відзначають 205 річницю з дня народження видатного українського поета і художника Тараса Шевченка. У минулому році жителі Севастополя, Сімферополя, Керчі поклали квіти до пам'ятника Шевченку в день його народження. Тарас Шевченко народився 9 березня 1814 року і став відомий завдяки літературній та художній творчості. Є одним з найбільших символів української культури. 18 квітня 1840 року з'явилася перша збірка поезій – "Кобзар" – подія величезного значення не тільки в історії української літератури, а й у самосвідомості українського народу. Шевченко був з кожним українцем у тюрмах, таборах і на засланні; на чужині, в еміграції. Був на Майдані і в окопах війн, в руїні Донецького аеропорту з нескореними кіборгами і з кожним українцем, що залишився на окупованих агресором українських територіях.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Таким Кобзаря не бачив ніхто: у столичному метро Тарас Шевченко з'явився в образі Спайдермена й Елвіса

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мистецтво бути жінкою навіть на передовій: історія медика Нацгвардії Наталії – репортаж
Наступний матеріал
"Ймовірно важкі наркотики": на Закарпатті під заднім сидінням легковика прикордонники знайшли підозрілі брикети
Loading...