Пам'ятник 'невідомому корупціонеру' у Чернівцях
Пам'ятник 'невідомому корупціонеру' у Чернівцях 5 канал

У Чернівцях відкрили пам'ятник невідомому корупціонеру

Метрова скульптура у стилі стрит-арт має вигляд величезної монети із зображенням долара з одного боку, та австрійського крейцера – з іншого. Тримають її три руки: одна – дає, дві інші – беруть

Пам'ятник невідомому корупціонеру презентували в Чернівцях. Його автор – Анатолій Федірко – розмістив власне творіння на центральній пішохідній вулиці міста.

Як передає "5 канал", метрова скульптура у стилі стрит-арт має вигляд величезної монети із зображенням долара з одного боку, та австрійського крейцера – з іншого. Тримають її три руки: одна – дає, дві інші – беруть.

Митець каже: таким чином намагається донести, що корупція не має національності. Пам'ятник невідомому корупціонеру присвячений угорській королеві Марії Терезії, яка приєднала Буковину до Австрійської імперії.

"Кожен може підійти і потерти: хто потре Марію Терезію – той поїде до Австрії, хто потре долар – поїде до США… Корупція буває різною. Якщо жінка – Марія Терезія – досить складна особа XVIII століття, корупційно, без жодної крові вирішила питання і зробила дикий край Європою, то сьогоднішні корупціонери роблять Європу диким краєм", – зазначив автор проекту Анатолій Федірко.

"Я себе вважаю далеко не дурною людиною, але іноді вражений – це ж у яких інститутах треба було навчатися, аби придумувати всі ці схеми. А в радянський час не так було? Як це – не вкрасти в колгоспі, треба бути ідіотом, щоби працювати на м'ясокомбінаті і не вкрасти палку ковбаси. Навіть таке поняття було "несун", – згадує фотохудожник Броніслав Тутельман.

Дивіться також фотогалерею:

У полях Японії з'явились величезні солом'яні тварини – неймовірні фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Чорнобильській зоні загинув сталкер із Білорусі
Наступний матеріал
Знищує танки ворога на відстані п'ять км: завершено створення нової української БМП
Loading...

$100 млрд прибутку: майже всі затримані за корупцію принци Саудівської Аравії передали активи владі

Викрито особу, яка пропонувала співробітнику НАБУ хабар у 800 тис. доларів

У СБУ наявний конфлікт інтересів у справі про корупцію в НАЗК – юрист

Засідання Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції - відео

На Волині освятили пам'ятник саперу та бійцю ДУК Павлюку

Розкрадання у військовому виші: суд десять годин наважувався арештувати генерал-майора