До Книги рекордів Гіннеса потрапив пам'ятник вівчарю з Одещини

guinnessworldrecords.com

Скульптура вівчарю була встановлена Олександром Паларієвим на території етнографічного комплексу "Фрумушика-Нова"

Гранітний пам'ятник, встановлений на території етнографічного комплексу "Фрумушика-Нова" у Тарутинському районі Одеської області, офіційно визнали найвищою у світі скульптурою вівчаря. Про це повідомляє сайт Книги рекордів Гіннеса.

"Найвища статуя пастуха дорівнює 16,43 м (53 фути 10,8 дюйма) і була встановлена Олександром Паларієвим (Україна) в Одесі, Україна, 1 грудня 2016 року. Паларієв створив скульптуру "Овечий пастух Фрумушика-Нова", використовуючи 152 метри кубічні лабрадориту", - йдеться в повідомленні.

Це вже десятий рекорд, зареєстрований за 11-й рік існування етнографічного комплексу "Фрумушика-Нова". Попередні 9 рекордів фіксувалися в Національному реєстрі рекордів України.

Пам'ятник вівчарю у бурці і з палицею був внесений до Національного реєстру рекордів України в квітні 2017 року. Як уточнила громадська діячка і еколог Ірина Бурлаченко, яка була присутньою на фіксації нового рекорду України, пам'ятник зроблений з граніту. Його висота з постаментом становить 17 метрів 93 сантиметри, а вага - 1080 тонн. Ідею створення скульптури втілив 44-річний скульптор з Вінницької області Іван Короленко.

Як повідомляв 5.UA, львівський рятувальник встановив Національний рекорд.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ