Владислав Троїцький 5 канал

Троїцький розповів, чому в бункері найкраще слухається академічна музика

Засновник фестивалю "ГогольFest", режисер та драматург Владислав Троїцький розповів у "Кіно з Яніною Соколовою" про програму подій організованого їм заходу

"У нас є чарівна програма академічної музики, просто... (прицмокує – 5.ua). Ми будемо проводити в бункері. Вона називається "У бункері", саме реально, тобто це штаб протиповітряної оборони часів Радянського союзу. Тобто під землею, все по-справжньому, все жорстко: сирена, фільми з Цивільної оборони, американські, радянські", – розповів український організатор.

"Тут і Апокаліпсис... І починається хвилина абсолютної темряви, абсолютної тиші і потім включається академічна музика, причому сама програма просто перфектна. Але й обставини, в яких!..", – поділився розмахом задуму режисер.

Троїцький продовжив перераховувати творчі напрацювання фестивалю: "Сьогодні буде і завтра будуть результати резиденції десяти молодих режисерів з Європи: Франція, Німеччина, Швейцарія, Румунія, Грузія. Ми почали такий великий проект: "Школи інноваційної режисури", вони приїхали сюди, з нашими акторами працюють і будуть показані ці десять двадцятихвилинних ескізів".

Останньою за ліком, але не за важливістю була згадана театральна програма фестивалю "ГогольFest". Драматург розповів про спектакль "Але вітер": "Декорації – це кінематичний спектакль. Такого ще у нас в країні ніхто не робив. Це буде 60 вентиляторів, які працюють, це ціла конструкція, вона живе, і три людини, три актори грають цю історію самотності, зустрічі, любові, народження дитини, війни і знову надії".

Крім того, була анонсована прем'єра цирк-опери "Вавилон", яка вже запрошена на європейський фестиваль, від команди, яка ставила "IYOV". І сьогодні, 22-го вересня, відбудеться "бомбовий проект, абсолютно нове шоу з Dakh Daughters".

Повну версію інтерв'ю читайте на сайті 5.ua у матеріалі: Троїцький розповів про кіно-амнезію, кіно-лоботомію і кіно-хірургію

Попередній матеріал
У Лондонському музеї між зірковим подружжям Анджеліни Джолі та Бреда Піта став Паттінсон
Наступний матеріал
На Закарпатті невідомі обстріляли будинок та автівку працівника ДПСУ

Маска Гоголя, павутина зі скотчу та химерні скульптури: У Києві стартував "Гогольфест"

Президент Гогольfest розказав, чого очікувати від цьогорічного фестивалю

Спалення ідола та академічна музика у бункері – чим дивуватиме Гогольfest цьогоріч

Стежками Гоголя: на Полтавщині розпочався масштабний Сорочинський ярмарок