Спалення ідола та академічна музика у бункері – чим дивуватиме Гогольfest цьогоріч

Огранізатори готують для глядачів близько 200 культурних подій

Цьогорічний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest готується відрити двері для гостей. Він розпочнеться спаленням триметрового ідола, хором у бункері і видовищем просто неба за участі 200 артистів. Про це повідомляє "5 канал".

У п'ятницю, 16 вересня, фестиваль стартує на арт-заводі "Платформа", що на лівому березі Києва. Він традиційно об'єднує всі можливі мистецькі жанри і цьогоріч готує близько 200 культурних подій.

Однією з найяскравіших подій на фестивалі буде виступ Вільнюського театру "Оскараса Коршун Оваса". Крім того, литовці привезуть до України свою фірмову оперу, в якій співають касирки торгового центру. Академічна музика на фестивалі наживо лунатиме у справжньому підземному бункері.

"Справжнє мистецтво передбачає важкий шлях. Академічна музика має бути дуже глибоко, і це буде наш такий зал. Всі музиканти, які побачили цей бункер, відразу зреагували, що це не може бути просто концерт. Це має бути якась подія і щось містичне. Ми привозимо з Швейцарії і Голандії всесвітньо відомих музикантів - Еріка Босграфа, Ольгу Пащенко і Хелену Вінкельман. Але, крім того, ми збираємо найкращих українських музикантів", - каже куратор програми академічної музики Юлія Ваш.

У програмі заходів свою грандіозну виставу покаже і засновник Гогольfest Влад Троїцький. Це буде поєднання опери і цирку, що об'єднані темою Вавилону і Вавилонської вежі.

Як стало відомо, це вже 9-й за ліком фестиваль Гогольfest.

Попередній матеріал
Лисенко щодо заяв ватажків сепаратистів: "Хочуть показати світовій спільноті, що саме вони ініціюють "тишу" на фронті"
Наступний матеріал
Лисенко щодо демобілізації: "Передова у нас не залишиться голою"

"ГогольFest" переїхав на новий майданчик

У Києві стартував "Гогольфест"

Жан-Поль Бельмондо отримав "Золотого лева" Венеціанського кінофестивалю

На Закарпатті відбувся традиційний фестиваль сироварів "Гуцульська Бриндзя"