Stop eating Ukraine
фото із соцмереж

Stop eating Ukraine: Російський опозиційний художник SAVA покаже, як Росія "з'їдає український Крим"

Сьогодні у Києві відкриють виставку, присвячену подіям у Криму та на Донбасі

Координатор проектів "Крим SOS" та співорганізатор виставки Stop eating Ukraine Юлія Федотовських розповіла про мету виставки та автора робіт – російського художника, який рішуче виступає проти окупації Криму та військової агресії РФ на сході України.

"Він розпочав свою діяльність ще в 2011 році, це було все в Росії і він входив до різних опозиційних рухів. Найбільше його цікавило питання фальсифікації виборів, тобто вони разом із людьми розповсюджували листівки опозиційні, вони їх розкидали в поштові ящики. Ці листівки були під назвою "За чесні вибори", тобто вони збирали численні факти порушень, і після цього в них почалися проблеми. Це звичайно, тому що ми говоримо про Росію, і десь у 2012-му він просто змушений був виїхати, тому що зазнав різноманітних переслідувань, обшуків, проблем з бізнесом тощо. Наразі він продовжує свою діяльність саме в Україні", – розказала Юлія Федотовських.

Подробиці дивіться тут:

19 липня о 19:00 у Музеї історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7) російський опозиційний художник SAVA, який покинув Росію з політичних мотивів, вперше представить серію із 11 полотен, присвячену подіям у Криму та на Донбасі. У центрі уваги художника – головні і далеко не всім відомі факти, пов'язані з окупацією Криму і війною на Донбасі. Багато з них для деяких стануть справжнім одкровенням. Кошти, отримані від реалізації картин, будуть спрямовані на допомогу родинам політв'язнів-українців, незаконно утримуваних у російських в'язницях.

Як зазначає "Крим SOS", на відкриття завітають Мустафа Джемілєв, нардеп Георгій Логвинський, а також інші представники українського суспільства, які виступають проти окупації Криму.

Як повідомляв 5.ua, 7 липня з окупованого Криму до Москви вивезли картини відомого художника Айвазовського.

Попередній матеріал
Фонд держмайна оголосить повторний конкурс з продажу ОПЗ в кінці літа – на початку осені
Наступний матеріал
Британія модернізує атомний флот, загальний бюджет – 31 млрд фунтів

У Києві відкрилася фотовиставка "в’язням Кремля"

У Києві відкрилася виставка "Депортація кримських татар: злочин вустами очевидців"

Територія страху: Крим потопає у хвилях репресій

Полковник Глен Грант: Якби була можливість атакувати Крим завтра – Росії було б дуже важко знайти підкріплення

З окупованого Криму до Москви вивезли картини відомого художника Айвазовського

5 канал - трансляція наживо