Британія модернізує атомний флот, загальний бюджет – 31 млрд фунтів

  Відповідне рішення підтримали 472 депутати

  Переважна більшість депутатів парламенту Великої Британії проголосували за програму модернізації атомного флоту загальною вартістю у 31 мільярд фунтів. Про це повідомляє DW.

  Зазначається, що депутати ухвалили рішення після багатогодинних дебатів.

  "Парламент Великої Британії проголосував за модернізацію флоту атомних підводних човнів країни. Після багатогодинних парламентських дебатів 472 депутати ввечері 18 липня підтримали програму оновлення озброєння в обсязі 31 мільярд фунтів (37 мільярдів євро), 117 парламентаріїв проголосували проти цього рішення", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, Лейбористська партія не могла визначитися із власним ставленням до модернізації флоту. Лідер партії Джеремі Корбін виступає проти оновлення флоту субмарин з ядерними ракетами, водночас, більшість членів його фракції проголосували за коштовну програму переозброєння.

  Повідомляється, що британський флот підводних човнів ядерного стримування нині налічує чотири підводні човни класу "Vanguard", що обладнані ракетною системою Trident. Тепер субмарини мають поступово бути замінені більш сучасними моделями.

  Як повідомляв 5.ua, Тереза Мей підтримала ядерну модернізацію. Вона переконана, що Британії не варто відмовлятись від зброї. 

  Попередній матеріал
  Stop eating Ukraine: Російський опозиційний художник SAVA покаже, як Росія "з'їдає український Крим"
  Наступний матеріал
  ГПУ вимагає забрати майже 15 га лісу у колишнього регіонала

  Тереза Мей підтримала ядерну модернізацію: Британії не варто відмовлятись від зброї

  В доку на Камчатці загорівся атомний підводний човен ЗС РФ – оприлюднені фото

  США дадуть $20 млн для захисту українських атомних станцій та об’єктів ВПК

  Франція виявила біля своїх берегів російський атомний підводний човен