У Києві відкрилася фотовиставка "в’язням Кремля"

Автором робіт виступив російський журналіст Антон Наумлюк

У "Кримському домі" в Києві відкрилася фотовиставка "Суд абсурду" російського журналіста Антона Наумлюка. Виставка присвячена судовим процесам над українцями в Росії. Про це повідомляє "Громадське.ТБ".

Зазначається, що на світлинах зафіксовані судові процеси у справах Надії Савченко, Олега Сенцова та Олександра Кольченка, Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, Сергія Литвинова.

За словами автора робіт, "тут питання  не в тому, щоб показати максимальну кількість фотографій. Питання в тому, щоб кожного конкретного фігуранта цих справ не забули. Серед усіх, хто тут представлений, поки що повернулася додому тільки Надія Савченко".

Наумлюк наголосив, що подібну фотовиставку необхідно зробити і в Росії, "але з портретами людей, яких судили в Україні, які перебувають в ув’язненні тут".

Він також додав, що "цих фотографій просто не мало бути. Їх не мало бути знято, таких речей, які зараз відбуваються в Росії, їх просто не має бути".

/
/
/
/
/

Як відомо, "Кримський дім" розташований у столиці за адресою вулиця Суворова, 9.

Нагадаємо, 14 червня літак з визволеними українцями Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком приземлився в аеропорту "Бориспіль" поблизу терміналу "В" близько 17:40. 

Попередній матеріал
Сутички у Франції: мітингувальники кидали у поліцію каміння та коктейлі Молотова
Наступний матеріал
У США прокоментували повернення до України політв'язнів

У Росії просять забрати з окупованого Криму українських в'язнів

Геращенко розповіла, скільки українських політв'язнів залишається в тюрмах РФ

Геращенко: Ключовим аргументом у звільненні Афанасьєва і Солошенка були важкі діагнози

Солошенко й Афанасьєв прибули до Києва – перші фото