en.wikipedia.org

У США прокоментували повернення до України політв'язнів

  Держдеп США вважає звільнення заручників кроком Росії до виконання Мінських домовленостей

  У США позитивно оцінили рішення щодо обміну в’язнями, а також звільнення незаконно засуджених в РФ громадян України Юрія Солошенка та Генадія Афанасьєва. З відповідною заявою виступив під час брифінгу у  Вашингтоні речник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає "Укрінформ".

  "Ми вітаємо рішення Росії щодо обміну Юрія Солошенка і Генадія Афанасьєва на сепаратистів, які були засуджені в Україні", – зауважив представник зовнішньополітичного відомства США.

  Кірбі також підкреслив, що ці два українці, які і багато інших, що досі залишаються в російському полоні, засуджені за сфабрикованими та політично вмотивованими звинуваченнями.

  "Звільнення – це ще один важливий крок у виконанні Росією зобов'язань за Мінськими домовленостями, який тепер має стати імпульсом для повної імплементації цих угод, включаючи звільнення всіх заручників та незаконно утримуваних осіб", – додав Кірбі.

  Нагадаємо, 14 червня літак з визволеними українцями Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком приземлився в аеропорту "Бориспіль" поблизу терміналу "В" близько 17:40. 

  Попередній матеріал
  У Києві відкрилася фотовиставка "в’язням Кремля"
  Наступний матеріал
  У Франції жандарми затримали 7 російських журналістів

  У Києві відкрилася фотовиставка "в’язням Кремля"

  Геращенко: Ключовим аргументом у звільненні Афанасьєва і Солошенка були важкі діагнози

  Клімкін: Москва не виконає Мінські домовленості, якщо послабити санкції

  Росія повинна цілковито виконати Мінські угоди, або ж і далі наражатиметься на санкції Заходу - Керрі