Нагородження Олени Соловйової
Нагородження Олени Соловйової 5 канал

"Спокійний, об'єктивний матеріал": "5 канал" відзначили за висвітлення вічних цінностей

Читайте по-русски
Комісія обирає щонайбільше три десятка матеріалів, перевіряє їх, і визначає сім лауреатів

Щорічна церемонія нагородження журналістів та редакцій відбулася у столиці. Нагороджували представників ЗМІ за висвітлення християнських та сімейних цінностей, передає "5 канал".

Протягом року комісія "Новомедіа Awards" відстежувала, про що говорять українські ЗМІ. Обирають щонайбільше три десятка матеріалів. Перевіряють об'єктивність поданої інформації. І визначають сім лауреатів. Цьогоріч серед них опинилася і кореспондентка "5 каналу" Олена Соловйова, зі своїм матеріалом із Дня подяки, що відбувався у Києві.

"Ми висвітлювали день подяки, який святкують українці разом з усім світом. Західна культура передбачає святкування у жовтні, українці святкували у вересні. Дуже панувала натхненна атмосфера, дійсно люди, з якими ми встигли поспілкуватися, вони були в чудовому настрої. За все, що мають у житті. І цим настроєм хотілося поділитися з глядачами", – зазначила журналістка.

"Не завжди типово є висвітлювати матеріали і теми, які пов'язані з християнськими і сімейними цінностями. Але ми вважаємо, що це є надзвичайно важливими темами. Адже ці теми не менш значущі, ніж спорт, політика, економіка, шоубізнес. Ми відзначили, що "5 канал" один з небагатьох, який зробив нормальний спокійний просто об'єктивний журналістський матеріал", – зауважив голова оргкомітету церемонії "Новомедіа Awards" Роман Кухарчук.

Як повідомляв 5.UA, українського режисера Ахтема Сеітаблаєва визнали найкращим актором на Босфорському кінофестивалі.

Попередній матеріал
"Діти не повинні вважати страждання нормою": у Дніпрі протестували проти звіринця братів Гартнерів
Наступний матеріал
"Це нова лінія оборони": журналістам вперше показали ділянку розведення сил біля Золотого
Loading...