Станіслав Асєєв
Станіслав Асєєв 5 канал

"Негайно та безумовно": Україна в ООН закликала звільнити журналіста Асєєва

  Читайте по-русски
  Російська окупаційна влада на українській території продовжує засуджувати до ув'язнення громадян України за їхні переконання

  Посол з особливих доручень МЗС України Олег Герасименко на засіданні Третього комітету ГА ООН оприлюднив заяву, в якій Україна засудила ув'язнення окупаційною владою в Донецьку журналіста Станіслава Асєєва та виступив із вимогою звільнити його. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Попри звільнення Росією 35 українців, у тому числі Олега Сенцова й Володимира Балуха, Кремль продовжує вперто ігнорувати заклики міжнародних організацій, політичних лідерів та громадянського суспільства звільнити решту українців, позбавлених волі за політично вмотивованими звинуваченнями", – сказав Герасименко.

  За його словами, російська окупаційна влада на українській території продовжує засуджувати до ув'язнення громадян України за їхні переконання.

  "Свобода переконань та їх вільного висловлення перебуває там (на окупованих територіях – ред.) під особливою загрозою, її фактично не існує. Лише кілька днів тому український журналіст Станіслав Асєєв був засуджений російською окупаційною адміністрацією в Донецьку до 15 років позбавлення волі", – наголосив представник України.

  У заяві сказано, що українська сторона "засуджує це рішення й вимагає негайного та безумовного звільнення журналіста Асєєва".

  Нагадаємо, 22 жовтня Станіслава Асєєва, українського журналіста і блогера, засудили до 15 років в'язниці за рішенням так званого верховного суду самопроголошеної "Донецької народної республіки".

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест Росії у зв'язку з так званим "судовим рішенням" російської окупаційної влади у Донецьку щодо позбавлення волі громадянина України, журналіста Станіслава Асєєва за нібито шпигунство.

  Попередній матеріал
  В Україні ввійшла в обіг нова банкнота в 1000 гривень – яку ще новинку готує НБУ
  Наступний матеріал
  Через ДТП із 4 автівок Північний міст скував багатокілометровий затор
  Loading...

  Київ вимагає від РФ негайно звільнити журналіста Асєєва

  Бойовики кинули за ґрати на 15 років полоненого українського журналіста Асєєва

  "Наші можливості дуже обмежені": Пристайко відреагував на незаконні арешти в окупованому Криму

  Полонених Дудку і Бессарабова етапували до московського СІЗО "Матроська тиша"

  Звільнені з російського полону моряки поїдуть на реабілітацію до Латвії – МЗС України

  Вже другий день народження у полоні "ДНР": журналісту Асєєву виповнюється 30 років