Поль Манондиз
Поль Манондиз Facebook

Секретна пісня: французький співак розповів про співпрацю з Арсеном Мірзояном

В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA Поль Манондиз розовів про свої творчі плани та співпрацю зі співаком Арсеном Мірзояном

В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA французький співак Поль Манондиз розповів про свої творчі плани та співпрацю з Арсеном Мірзояном.

"Минулого року для конкурсу "Євробачення", я написав пісню для Арсена. Це була пісня "Джеральдіна". Арсен вклав у цю пісню дуже багато метафоричних значень. Це була пісня для Доньки Чарлі Чапліна. Я написав пісню французькою, а Арсен - українською. Я чекаю, коли Арсен заспіваю цю пісню французькою, а я - українською", - розповів Поль Манондиз та додав, що місяць тому разом із Арсеном Мірзоняном написав пісню французькою, утім, деталей про нову композицію розповідати не став.

"Місяць тому ми написали пісню французькою. Також я взяв пісню Арсена Мірзояна "Поцілуй" та переклав її на французьку. Я буду грати свій сольний концерт у листопаді. Також запланований тур Україною", - додав Поль Манондиз.

Співак також розказав, що 10 листопада в Києві відбудеться його сольний концерт під назвою RockMantik. Поль виконає пісні французькою, англійською і українською мовами. На його концерти завжди заглядають українські зірки, щоб заспівати з талановитим французьким співаком, закоханим в Україну.

В ефірі програми "Час. Online" на сайті 5.UA народна артистка Ніна Матвієнко розповіла про своє ставлення до зрад у подружньому житті

Попередній матеріал
Під Верховною Радою сталися сутички між мітингувальниками й поліцією – є постраждалі
Наступний матеріал
Нардеп прокоментував чутки про штурм Верховної Ради
Loading...

Подвійний ювілей: про що розповіла народна артистка Ніна Матвієнко в ефірі "Час. Online"

Ювілей Ніни Матвієнко: на "Алеї зірок" з'явилася іменна зірка народної артистки

Джамала стала Послом доброї волі МОМ