5.ua

Арсен Мірзоян про виступи українських артистів у Росії: Гроші не пахнуть

За словами дружини Арсена Мірзояна, у неї та чоловіка є своя чітка позиція щодо виступів у Росії

У п'ятницю, 17 лютого, в ефірі "Час:Online" на 5.UA співоча пара Арсен Мірзоян та його дружина Тоня Матвієнко розповіли про своє ставлення до виступів українських артистів на території РФ.

"Атмосферу таку зробили самі, ніхто ж не оголошував воєнного положення, якби воно було оголошене, то питань про виступи в Росії не було б навіть", - сказав співак.

За словами Арсена Мірзояна, для артистів, які виступають на території країни-окупанта, "гроші не пахнуть".

"Артисти чи не артисти, то вже таке питання – є не просто артисти,  є продукт і він створений продюсерами. Він орієнтований на дистриб’юцію на якийсь ринок і тому цей механізм і він працює так, як мав би працювати. Гроші ж не пахнуть", - зазначив Мірзоян.

Також Арсен Мірзоян наголосив, що є артисти, які у зв’язку з подіями в Україні взагалі відмовилися виступати не тільки в Росії, а й у себе на Батьківщині, серед таких, наприклад, Андрій Данилко.

За словами артистів, вони мають свою чітку позицію щодо виступів у Росії.

"Мій директор каже, що мені часто дзвонять з Росії. Хто знає, можливо це просто наша преса нас так перевіряє. Але я туди не поїду. Навіть якби мене запрошували, то це були б українці, які живуть у Росії", - розповіла Тоня Матвієнко.

"Я не знаю що має статися, щоб Тоню запросили виступати у Москву з тим настроєм, який там зараз панує в головах", - підсумував Арсен Мірзоян.

Нагадаємо, що напередодні в інтерв'ю з Яніною Соколовою співачка Ніна Матвієнко згадала події на Майдані та пояснила свою позицію щодо Ані Лорак: "Я хочу, щоб співаків не чіпали просто. Хоче співак, хай їде співає. Співаку треба територія. Тут же немає території. Якщо їй тут не дають, вона мусить десь інде".

Попередній матеріал
Мітинг-реквієм та посталий янгол: у Вінниці вшанували Героїв Небесної Сотні
Наступний матеріал
Справжнє диво: Один з "безнадійних" бійців АТО вперше за два роки став на ноги
Loading...

Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"

Концерти для учасників АТО і проект "Пісні війни": Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко у гостях "Час: Online"

Ніна Матвієнко про участь у телемості з "ДНР": "Просто хотілося подивитися у вічі цим людям"