5.ua

Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"

Народна артистка України Ніна Матвієнко у програмі "Рандеву" із Яніною Соколовою розповіла про своє ставлення щодо війни на Донбасі та загибелі українських військових

За словами народної артистки, Ніни Матвієнко, її сини постійно шукають компроміс, аби Україна не потрапила у залежність. На думку Ніни Матвієнко, сьогодні Україна стоїть на роздоріжжі і є "лакомим кусочком" для багатьох. 

"Діти шукають. Андрій шукає компроміс. Щоб Україна не попала в залежність. Щоб нас, знаєте, як ото курку на яйця щоб не зловили, ми вже економічно втратили свою, територіально нас втяпують кожен рік, то там забирають, то там. Пам'ятаєте, Придністров'я забрали. Це ж величезна, скільки там, З00 з чимось кілометрів. Скільки разів, от якщо дивитись історію, то ми не знаємо, скільки разів зводили брата з братом. Сина Святослава звів Свінельд, Ольгин хранитель, коли чоловік її загинув, він почав онуків її зводити. І так зробив, що вони в Овручі повинні були зустрітися. А він не дам їм зустрітися, бо їх Ольга вчила, ця наша цариця прекрасна, цариця, а не княгиня, вона вчила своїх внуків ніколи з-за спини не всовувати брату ножа, а прийти і поговорити, спитати, правда це чи не правда. Тобто, щоб боялися",- сказала народна артистка.

Ніна Матвієнко в ході розмови також додала, що кожен раз, коли буває на Майдані, то вклоняється, загиблим за Україну героям.

"Зараз зі спини все робиться. І зараз продалися наші хлопці. За гроші продалися. Всі продалися. Якось так дивно, але все рівно так не буде. От я йду, і кожен раз, коли я на Майдані, я повертаюся лицем, отак стаю в поклоні, отак поклонюсь і кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші". Лакомий кусочок Україна. Вона стоїть на роздоріжжі. Всім треба переходити. А треба обходити, а цей кусочок заважає. Свою дорогу кожен хоче прокласти", - підсумувала артистка.

Нагадаємо, що напередодні в народна артистка України Ніна Матвієнко у програмі "Рандеву" із Яніною Соколовою розповіла про своє ставлення до виступів українських артистів у Росії, про телеміст із "ДНР", свою позицію щодо подій на Донбасі, а також про свою сім'ю та плани на майбутнє.

Попередній матеріал
На Київщині невідомі закинули вибухівку у двір підприємця
Наступний матеріал
Визнання "жахливих помилок": католицька церква Австралії заплатила тисячам жертв педофілії

Ніна Матвієнко про участь у телемості з "ДНР": "Просто хотілося подивитися у вічі цим людям"

Ніна Матвієнко заспівала на підтримку дитбудинків у зоні АТО

Ніна Матвієнко отримала звання "Почесного громадянина Києва"