5 канал

Ніна Матвієнко заспівала на підтримку дитбудинків у зоні АТО

Відома українська артистка виступила у Михайлівському соборі під час встановлення рекорду із найтривалішого виконання колядок та щедрівок

Сьогодні, 21 січня, у Михайлівському соборі встановили рекорд із найтривалішого виконання колядок та щедрівок. До фестивалю долучилася й Ніна Матвієнко. 

У рамках різдвяного дійства відбулось святкове богослужіння, проведені різдвяні літературні читання, ярмарок, майстер-класи з народного мистецтва. Але головною метою заходу була благодійна допомога дитячим будинкам у зоні АТО.

"Дуже всім дякую. Я й досі не вірю, що це сталося. Ми протягом місяця готували фестиваль. "ЕтноЗима" став фантастичним і неповторним. Всі ми зробили щось добре, благодійне. Тому що Різдво – це не рекорди, Різдво – це єднання української родини, це тепло у наших душах, це добро, усі ті гроші, які ми сьогодні зібрали у наші скриньки і я сподіваюся, що ми з вами зможемо допомогти дитячим будинкам у зоні АТО", – зазначила організатор фестивалю Анжеліка Рудницька.

Благодійний фестиваль "ЕтноЗима у Михайлівському" збирає кошти для допомоги дитячим будинкам у зоні АТО. Разом творити добро легко!

Реквізити для надання фінансової допомоги у гривнях:
ОТРИМУВАЧ: ФОП Рудницька Анжеліка Миколаївна
ЄДПОУ 2572913921
р/р 26004056207511 у Столичній філії Приватбанку
МФО 380269
Призначення: Безповоротна благодійна фінансова допомога дитбудинкам у зоні АТО

Допомогти дітям онлайн:

Сума допомоги (грн):

Попередній матеріал
СБУ оприлюднила відеодокази підготовки замаху на нардепа
Наступний матеріал
Наймолодша авторка персональної виставки: у Дніпрі зареєстрували новий рекорд
Loading...