5.ua

Арсен Мірзоян про поїздки в АТО: Іноді знаходимо місця, куди волонтери не доїжджали два роки

За словами дружини співака Тоні Матвієнко, її чоловік часто відвідує гарячі точки

У п'ятницю, 17 лютого, в ефірі "Час:Online" на 5.UA співоча пара Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко розповіли про поїздки в зону АТО, виступи для українських військових та проекти з бійцями АТО.

За словами Тоні Матвієнко, до народження молодшої доньки вона активно брала участь у турі для бійців АТО.

"У 2014 році у нас був тур "Підтримаймо своїх", моя активність була більша раніше, але зараз в основному я вдома, тому що маленька дитина", - розповіла співачка та додала, що її чоловік часто їздить у гарячі точки.

Також артисти розповіли про те, що у суботу, 18 лютого, братимуть участь у концерті перед бійцями АТО, який проходитиме на Софійській площі.

"Я спочатку вагався чи так чи ні, чи брати участь, бо є багато підводних каменів, але, якщо брати до уваги Дебальцевський плацдарм, то є кого згадати і 11, і 12 батальйони, Олександра Гуменюка, комбата "Київської русі". Є про що сказати, є про що згадати. Організатори від початку правильно не донесли інформацію про виступ, тому були вагання. Бо для людей концерт – це концерт, гуляння. Тому потрібно було розставити крапки, чому в такий день концерт. Тепер зрозуміло, що це скоріше слова пам’яті", - зазначив Арсен Мірзоян.

Співак, розповідаючи про поїздки на Донбас, зазначив що разом із групами, котрі їздили відвідувати українських військових, вдавалось знаходити місця, куди волонтери не їздили вже два роки.

"На лінії фронту не завжди знаходиш, перша, друга лінія фронту, або на нулі. Іноді можемо знаходити такі місця дислокації, куди волонтери не доїжджали вже два роки", - зазначив співак.

Також у ході розмови артист розповів про участь у проекті "Пісні війни", в рамках якого він записав композицію з учасником АТО Богданом Ковальчиним. "Проект "Пісні війни" - це композиції, які написані саме хлопцями, які воювали, це їхні слова, відчуття. Ми робили аранжування, дещо змінювали в тексті і записували пісні. Ми старалися передати меседж та зміст", - додав артист.

Нагадаємо, що в ефірі "Час:Online" на 5.UA співоча пара Арсен Мірзоян та його дружина Тоня Матвієнко розповіли про своє ставлення до виступів українських артистів на території РФ.

Попередній матеріал
53-я Мюнхенська конференція з питань безпеки - відео
Наступний матеріал
Ворожі танки та міномети гатять по Авдіївці: один військовий загинув, троє бійців поранені
Loading...

Ніна Матвієнко: Кожен раз, коли я на Майдані, кажу їм всім: "Слава вам, хлопці. Слава, синочки, батьки наші"

Концерти для учасників АТО і проект "Пісні війни": Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко у гостях "Час: Online"

Ніна Матвієнко про участь у телемості з "ДНР": "Просто хотілося подивитися у вічі цим людям"

Ніна Матвієнко – про Ані Лорак: Я хочу, щоб співаків не чіпали