forbes.net.ua

П’єсу українського автора нагородили на театральному фестивалі в Німеччині

  За свою п'єсу "Екологічна Балада" український драматург Ольга Мацюпа отримала 5000 Євро на німецькому театральному фестивалі Heidelberger Stückemarkt

  У травні Україна вперше стала почесним гостем престижного німецького театрального фестивалю Heidelberger Stückemarkt. Про це повідомляє "ZN.UA".

  Цього року в Німеччині були представлені театральні проекти від українських режисерів, драматургів, перформерів, які сьогодні є в авангарді актуального, експериментального театру.

  Однією з найяскравіших подій фестивалю стала відзнака молодого українського драматурга Ольги Мацюпи. За свою нову п'єсу "Екологічна Балада" вона отримала вищу премію фестивалю – 5000 Євро.

  Окрім цього, неабияк зацікавив аудиторію фестивалю проект режисера й перформера Антона Романова. Він присвятив свою працю анексії Криму (сам Романов народився в Криму), тобто теперішнім трагічним взаєминам України і РФ. Актуальний проект "Де Схід?" від Аліка Сардаряна та Наталії Ворожбит – монологи про війну на Донбасі – теж викликав сильні емоції.

  Відомо, що свої п'єси представили також Київський театр "Золоті Ворота", Львівський ТЮГ, театр "ДАХ".

  Куратор української програми Павло Ар'є переконаний, що вітчизняний театр повинен пропонувати Європі болючі теми нашого сьогодення, висвітлювати ті проблеми, які потребують негайного вирішення.

  Попередній матеріал
  Подвійний теракт у Таїланді: підозрюють місцевих ісламістів
  Наступний матеріал
  Південна Корея впевнено обрала нового президента
  Loading...

  Аматори на професійній сцені: що покажуть українцям на фестивалі аматорського театру

  Аматори на професійній сцені: чим вразить українців фестиваль аматорського театру – відео

  "Червона доріжка" і концерт у "Євроклубі": У Києві урочисто відкрили пісенний конкурс Євробачення-2017

  На Вінниччині стартував авіафест парапланеристів "Крила Дністра"