5.ua

Аматори на професійній сцені: що покажуть українцям на фестивалі аматорського театру

У фестивалі українського аматорського театру "День театру" візьмуть участь 42 театри з 16 міст України

6-7 травня відбудеться Перший фестиваль українського аматорського театру "День театру", у якому візьмуть участь 42 театри з 16 міст України. Разом з відомими акторами та театральними діячами кожен глядач може насолоджуватись виставами та оцінювати майстерність юних та дорослих аматорів в онлайн режимі та безпосередньо у театрах.  47 вистав йтимуть одразу на чотирьох сценах: у ТЮГу "На Липках", двох сценах "Молодого театру" та в "Золотих воротах". До складу журі входять: Віталій Малахов, Віктор Гирич, Андрій Білоус, Ірма Вітковська, Ольга Семьошкіна, Алла Рубіна та інші поважні і знамениті діячи культури та мистецтва.

5.ua

Фестиваль проводиться за сприяння Національної спілки театральних діячів України; київських академічних театрів: "Театру на Подолі", "Молодого театру", ТЮГу "На Липках" та театру "Золоті ворота"; Державного музею театрального,музичного та кіномистецтва України і робочої групи в Україні Європейської театральної конвенції.

5.ua

Генеральний телевізійний партнер – "5 канал", головний медіа-партнер - www.obozrevatel.com.

Інфопартнери: телеканал Maxxi TV, сайт міста Києва 44.ua, провідні жіночі портали ivona.bigmir.net та mamawow.com.ua, lifestyle портал и глянцевый журнал PEOPLE IN. Онлайн трансляція вистав на першому інтернет каналі України picutv.com

5.ua

Театр  є базовою складовою духовної цивілізації людства, а театральне аматорство – одне з найпоширеніших видів мистецького аматорства: до Міжнародної асоціації аматорських театрів (AITA/IATA ) входить більше мільйона аматорських колективів з 80 країн. Український аматорський театр є особливим національно-культурним феноменом, з яким пов’язана діяльність багатьох видатних українських культурних діячів, зокрема: Г. Квітки-Основ’яненка, І. Котляревського, М. Щепкіна, М. Гоголя, М. Старицького, М. Заньковецької, М. Лисенка, В. Антоновича, М. Драгоманова, Г. Хоткевича, І. Франка, І. Трембицького, Леся Курбаса та інших митців.Український аматорський театр став фундаментом, підґрунтям, духовною культурно-мистецькою першоосновою професійного українського театру. Фестиваль Українського аматорського театру є найактуальнішим західом, який сприяє розвитку українського театру і об'єднує театри українців усього світу.

Попередній матеріал
Окупанти повадилися гатити по своїм позиціям для пристрілки та просто "перевіряючи пильність"
Наступний матеріал
У середмісті Запоріжжя перекинувся маршрутний автобус
Loading...

До Києва прийшла "Французька весна": сольний концерт дала знаменита Анаїс Констан

Скандальна будівля на Андріївському: Архітектори розробили альтернативу "коробці на Подолі"

"Коробка на Подолі": як вирішиться доля скандального театру на Андріївському узвозі