Французька весна
Французька весна 5 канал

До Києва прийшла "Французька весна": сольний концерт дала знаменита Анаїс Констан

Співачка виступала у супроводі оркестру Київського Національного академічного театру оперети

Якщо не погода, то хоч краса зігріває містян теплом. У Києві розпочалась "Французька весна". Це уже 14-й фестиваль французької культури, який триває у столиці упродовж усього квітня. Про це інформує "5 канал".

У межах фестивалю у столичній мерії свій сольний концерт дала відома французька співачка Анаїс Констан під акомпанемент свого земляка Сиріля Кублера у супроводі оркестру Київського Національного академічного театру оперети.

"Наш хор, наші солісти займалися спеціально з тренерами по вимові, по звучанню… Це не так спонтанно зроблено, це велика пророблена робота. І, я думаю, що звучить гармонійно", – зазначив художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський.

Під час виступу лунали відомі світові арії – з опери "Кармен", "Ромео і Джульєта", "Казка Гофмана".

Виступ на одній сцені французьких та українських музикантів – це символ побратимства між Києвом та французькою Тулузою. До слова, Франція та Україна цьогоріч святкують ювілей дипломатичних відносин, зокрема, і в галузі культури – 25 років.

"Я щаслива співати на одній сцені з українськими музикантами. Це справжні профі, нам є чому повчитися одне у одного. А ще я дуже зворушена, як тепло мене тут прийняли", – розповіла співачка Анаїс Констан.

"Ми дуже раді цій співпраці, і зараз тут присутня наша делегація з міста Тулузи. Сподіваюся, вони домовляться із Києвом про можливості проведення якихось цікавих українських подій у Франції наступного року", – додав Паскаль Сліванські, директор Французького інституту в Україні.

Окрім Києва, французькі концерти, вистави і виставки протягом квітня відбуваються ще у восьми містах України.

Як повідомляв 5.UA, у рамках вечорів французького кіно в Україні покажуть чуттєву мелодраму з Каннського кінофестивалю.

Попередній матеріал
Червона доріжка та довгі сукні: як проходить вручення першої української кінопремії "Золота дзиґа"
Наступний матеріал
Едуард Приступа (Діля): Якщо заглянеш в темряву, то потім розумієш і відчуваєш світло
Loading...