YouTube / Mode

"Вечори французького кіно": В Україні покажуть чуттєву мелодраму з Каннського кінофестивалю

  До програми кінофестивалю увійшли п'ять стрічок

  25 січня у найбільших містах України розпочинається дванадцятий фестиваль "Вечори французького кіно". До програми увійшли п'ять стрічок за участю Маріон Котійяр, Луї Гаррель, Одрі Тоту, Мелані Лоран та Береніс Бежо. Про це повідомляє "Артхаус Трафік".

  "Вечори французького кіно" відкриє чуттєва мелодрама з конкурсної програми Каннського кінофестивалю "Ілюзія кохання" Ніколь Гарсії. Фільм розповідає історію Габріель, яка досліджує свою сексуальність, стаючи білою вороною в очах консервативного суспільства післявоєнної Франції. У головних ролях – Маріон Котійяр та Луї Гаррель".

  Картина "Вічність" Чаня Анг Хунга покаже панораму ХХ століття через призму доль однієї сім'ї. Головні ролі виконали Одрі Тоту, Мелані Лоран і Береніс Бежо. Візуальну досконалість фільму забезпечив каннський лауреат Лі Пінбінь - улюблений оператор Вонга Кар Вая.

  "Комівояжер" - нова робота іранця Асгара Фархаді, чия мелодрама "Розлучення Надера і Сімін" свого часу отримала "Оскар" за найкращий фільм іноземною мовою. "Комівояжер" - історія пари акторів, які переїжджають до нового помешкання, теж претендує на премію Американської кіноакадемії. Як нещодавно стало відомо, стрічка увійшла до цьогорічного шорт-листа. Її прем'єра відбулася на Каннському кінофестивалі, де фільм відзначили призами за найкращу акторську роботу і найкращий сценарій.

  "Прекрасні дні в Аранхуесі" - новий фільм Віма Вендерса, знятий французькою мовою за мотивами однойменної п'єси Петера Гандке. У центрі сюжету - чоловік і жінка, які бесідують на терасі. За ними спостерігає письменник: він пише книгу, чи то підслуховуючи співрозмовників, чи уявляючи їх. Прем'єра стрічки відбулася у конкурсній програмі Венеційського кінофестивалю. Фільм знятий у форматі 3D на території вілли Сари Бернар.

  Анімацію у програмі "Вечорів французького кіно" представляє "Червона черепаха", створена спільними зусиллями Франції та Японії. Це історія чоловіка, який після корабельної аварії опинився на безлюдному тропічному острові. Автор "Червоної черепахи" - Міхаель Дюдок де Віт, лауреат премій "Оскар", BAFTA і "Сезар". Продюсував стрічку знаменитий Ісао Такахата, який разом із Хаяо Міадзакі є творцем анімаційної студії "Гіблі".

  Як зазначається, у Києві фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. Традиційно колекцію нових і найкращих французьких фільмів представляють Посольство Франції в Україні, Французький Інститут в Україні та компанія "Артхаус Трафік".

  Попередній матеріал
  Замах на Геращенка: 5 фракцій ВР закликають світове співтовариство спільно боротися проти тероризму Росії
  Наступний матеріал
  Президент відзначив держнагородами більше 40 бійців АТО та двох військових лікарів
  Loading...
  "Горянин, що до нестями любив Україну": невідомі факти про культового класика кіно Параджанова

  "Горянин, що до нестями любив Україну": невідомі факти про культового класика кіно Параджанова

  Нищук розповів, чи стане 2017-й роком відродження українського кіно

  Нищук розповів, чи стане 2017-й роком відродження українського кіно

  Рейтинг: стало відомо, хто очолив список найдорожчих кінопровалів 2016 року

  Рейтинг: стало відомо, хто очолив список найдорожчих кінопровалів 2016 року

  Український фільм про кримських татар переміг на фестивалі документального кіно в Амстердамі – відео

  Український фільм про кримських татар переміг на фестивалі документального кіно в Амстердамі – відео