5.ua

Аматори на професійній сцені: чим вразить українців фестиваль аматорського театру – відео

Перший фестиваль українського аматорського театру "День театру" відбудеться у Києві 6 та 7 травня 2017 року. В ефірі "Час: Online" за найкраще запитання читачі отримають запрошення відвідати вистави фестивалю

Режисер, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі Віталій Малахов та продюсер, керівник промоушен- і продакшн-студії "RAR-PRODUCTION" Тетяна Колесніченко дали відповіді на запитання читачів в ефірі "Час: Online" 20 квітня о 15:15.

Гості студії розкажуть про фестиваль Українського аматорського театру "День театру", про деталі підготовки постійно діючої фестивальної програми народної творчості за участю аматорських театральних колективів України та української діаспори. 

Гості також повідомлять про те, хто може брати участь у фестивалі, про те, чи існують жанрові обмеження, а також про особливі умови в номінаціях та нагородженні.

Варто зазначити, що гості в ефірі розкриють імена членів журі, які оцінюватимуть виступи учасників фестивалю, а також подарують запрошення за найкраще питання від глядачів.

Ставте ваші питання у офіційних групах "5 каналу" в соцмережах, а також надсилайте на електронну пошту: [email protected]

Довідка:

day.kyiv.ua

Віталій Малахов – режисер, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, народний артист України, багаторазовий лауреат премії "Київська пектораль", володар нагород на міжнародних театральних фестивалях, засновник багатьох міжнародних театральних фестивалів.

facebook.com/kolesnich

Тетяна Колесніченко – продюсер, керівник промоушен- і продакшен-студії "RAR-PRODUCTION", виконавчий продюсер Фестивалю українського аматорського театру.

Попередній матеріал
Кремль покриває злочинців та підриває основи НАТО – канадський депутат
Наступний матеріал
Небезпечні іграшки: у київській школі вибухнув вогнегасник, двох учнів госпіталізували
Loading...

В одному з театрів Києва покажуть виставу, створену штучним інтелектом

Доля Театру на Подолі: До кінця 2016 року буде сформована дорожня карта щодо нової будівлі

Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз