Автор - Соня Плакидюк Facebook / Boomboxfamily

Лідер "Бумбоксу": Держава має вміти відокремлювати Гоголя від Путіна

Музикант прокоментував мовне питання

Влада має вміти відокремлювати Гоголя від Путіна. Про це під час відеоконцеренції на 5.ua заявив лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк.

"Пройде час, ця війна скінчиться, ось побачите, я вірю, що скінчиться нашою перемогою і всього людства нормального. Ми повернемо свої кордони і знову ті, хто були кимось – кимось і залишаться, ті хто були ніким – ніким і будуть. Я маю на увазі матеріал, який народжують музиканти. І будуть вони російські, українські, англійські, французькі – не буде ніякої різниці, і для мене немає ніякої різниці зараз. Аж доки ці автори не заявляють, що вони не визнають мене і моєї держави. Єдина штука, що в умовах русифікації, в умовах використання мови для ведення війни і пропаганди це важко, і доводиться зважати на цей момент. Але це справа самих громадян вже, це перше, а друге, це справа держави – вміти дуже правильно і м’яко відокремити Гоголя від Путіна, це дуже важливо. Не хотілося, аби те, чого диктатура від нас добивається – ненависті до всього російського, щоб вона цього добилася. Тому що я впевнений – хто зненавидів, той вже програв", - наголосив він. 

Читайте також: "Палаючі двері" для Європи: Хливнюк розповів, як спектакль про Сенцова спонукав до дій парламент Британії

Крім того, музикант прокоментував мовне питання.

"Якщо ви хочете почути особисто мою думку, я вам скажу, як я ставлюся до двомовності в Україні. Половина моєї сім’ї російськомовна, інша половина – україномовна. Я за те, щоб державною мовою лишилась тільки українська, але я проти того, щоб у побуті це якось вплинуло на наші відносини усіх, один з одним, можемо говорити будь-якою мовою, будь-якими",- додав Хливнюк.

Читайте також: Фронтмен "Бумбоксу" – про виступи у Донецьку, співпрацю з ОЕ та фанатку, що довела до сліз

Попередній матеріал
Спецоперація на Одещині: оперативники влаштували засідку на банду "псевдополіцейських"
Наступний матеріал
Новинський сьогодні вранці вилетів з України на своєму літаку до Греції – голова СБУ
Теги:
Loading...

Фронтмен "Бумбоксу" – про виступи у Донецьку, співпрацю з ОЕ та фанатку, що довела до сліз

"Бумбокс" поїде у Донецьк після визволення міста – повне відеоінтерв'ю

Андрій Хливнюк, лідер "Бумбоксу": Люди спускаються зі своїх найвищих олімпів, щоб сказати "ні" проблемам, які не повинні існувати в XXI столітті

"Бумбокс" продасть російську нагороду з аукціону