Kharkiv MeetDocs 2020
Kharkiv MeetDocs 2020 5 канал

Kharkiv MeetDocs: IV міжнародний кінофестиваль пройшов у Харкові

Читайте по-русски
Відкрився фестиваль стрічкою "Номери" – із майстер-класом від Ахтема Сеітаблаєва

У Харкові завершився четвертий кінофестиваль "Kharkiv MeetDocs". Це найбільший кінофорум документальних та ігрових фільмів Східної України. Має статус міжнародного. Здебільшого заходи через карантин було перенесено у онлайн режим.

Відкрився фестиваль стрічкою "Номери". Це спільна робота Олега Сенцова та Ахтема Сеітаблаєва. Відомий режисер провів майстер-клас в рамках фестивалю та поспілкувався з харківськими шанувальниками. Розповідав про досвід роботи над "Кіборгами", "Захаром Беркутом" та іншими стрічками.

"Для мене особисто це велике випробування – відсутність можливості ось так безпосередньо дивитися в очі. Тому якщо є мінімальна можливість, звичайно, із дотриманням усіх карантинних заходів. У мене навіть дві маски… Я хочу поділитися своїм досвідом, своїми вдачами, невдачами, хочу нагадати деякі свої стрічки, завдячуючи трейлерам. Розповісти, як народжувалась ідея… У кожній стрічці, у кожній роботі є чому навчатися. І навіть на території своїх фільмів. Тому наша професія, мабуть і прекрасна. Тим, що вона не має меж, не має кордону, коли ти дійшов до нього і сказав – все, тепер я все знаю. Такого не буває", – зазначив Сеітаблаєв.

Як повідомляв 5.UA, фільм про ветерана АТО покажуть на кінофестивалі в Німеччині.

Попередній матеріал
Кисень закопують у землю: куди насправді йдуть гроші з "ковідного" фонду – "Спостерігач"
Наступний матеріал
У Ліоні затримали ймовірного нападника на православного священика
Loading...