Кадр із фільму
Кадр із фільму Новое время

Фільм про ветерана АТО покажуть на кінофестивалі в Німеччині

  Читайте по-русски
  Стрічка вже має кілька нагород і номіновано на національну премію кінокритиків

  Дебютна стрічка Анастасії Буковської "Бульмастиф" (Bullmastiff) відібрана до конкурсної програми короткометражних фільмів 30-го FilmFestival Cottbus (Німеччина). Про це повідомляється на сторінці Держкіно у Facebook

  Повідомляється, що до Short Film Competition увійшло 11 фільмів зі Східної Європи, що мають шанс отримати головний приз конкурсної програми та спеціальний приз за режисуру.

  "Бульмастиф" – історія про ветерана АТО, який прагне віднайти себе в мирному житті. Національна прем'єра фільму відбулася в рамках 49-го КМКФ "Молодість", де фільм отримав Скіфського оленя в Міжнародному конкурсі, приз Екуменічного журі та спеціальний диплом журі Національного конкурсу.

  Крім того, "Бульмастиф" номіновано на національну премію кінокритиків "Кіноколо" як найкращий короткометражний ігровий фільм та в номінації найкращий актор (Євген Ламах).

  Цьогоріч на фестивалі в Котбусі покажуть ще одну стрічку, створену за підтримки Держкіно України. Фільм "Гуцулка Ксеня" Олени Дем'яненко буде представлений у програмі Hits серед фільмів, що завоювали найбільшу популярність глядачів у країнах походження.

  30-й Film Festival Cottbus, який є одним із найважливіших кінофестивалів Східної Європи, триватиме з 3 до 8 листопада в онлайн- та офлайн-форматах.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні в Києві вперше показали фільм про життя в АТО двох друзів-вояків "Східняк" – які враження глядачів.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині не змогли відкрити сейф із бюлетенями: рятувальникам довелося розрізати його болгаркою
  Наступний матеріал
  На Херсонщині вкрали скриньку з відповідями на запитання від Зеленського
  Loading...