Kyiv Art Week '17
Kyiv Art Week '17 5 канал

Форум Kyiv Art Week: помацати Деміана Херста, послухати Роя Ліхтенштейна, побачити Пабло Пікассо

Сотні картин та інсталяцій, фотографій і скульптур зібрали в одному просторі – два поверхи зали наповнили витворами сучасного і дуже різнопланового мистецтва

Тисячі витворів сучасного світового та українського мистецтва зібрали у межах міжнародного форуму Kyiv Art Week. Розмістили картини, інсталяції та скульптури у п'яти столичних музеях. Головну ж експозицію, де поціновувачі мистецтва можуть побачити картини видатних Пабло Пікассо та Роя Ліхтенштейна, відкрили на тимчасовому просторі у одному з бізнес-центрів міста. Там на відвідувачів чекає інтерактивне мистецтво, яке можна відчути у прямому сенсі слова. Далі – сюжет "5 каналу".

Сотні картин та інсталяцій, фотографій і скульптур зібрали в одному просторі – на понад 4 тис. кв. м. Два поверхи зали наповнили витворами сучасного і дуже різнопланового мистецтва. Приміром, полотно "Навіки разом" українських художників Олега Тістола та Миколи Маценка поєднало й українські традиції, і відлуння радянського минулого.

Неподалік – витвір українців, але вже з металу та пластмаси. Розповідає про майбутнє. "Можете побачити цю форму геометричну, приємну на дотик, але не можете її зрозуміти. В чому сенс. Це така історія, що майбутнє за інформацією, яку ми не можемо осягнути", – пояснює організатор фестивалю Kyiv Art Week Марія Вторушина.

"А ось ця локація інтригує найбільше: уздовж стіни розмістили 8 боксів, у кожен з яких можна і треба засунути руку щоби відчути мистецтво на дотик. Ось зараз спробуємо помацати роботи Деміана Херста", – зазначає сама кореспондент "5 каналу" Ксенія Дворнікова. У кожному з боксів на відвідувачів чекає сюрприз, емоції від близького контакту з мистецтвом дуже яскраві.

А ще картини можна послухати. Біля роботи Роя Ліхтенштейна, яка у приватній колекції і демонструється широкому загалу чи не вперше, облаштували навушники. У них лунає голос Елеонори Рузвельт з уривком промови на честь ухвалення загальної декларації прав людини.

Побачити поціновувачі мистецтва зможуть і картину Пабло Пікассо, полотна, фотографії та інсталяції українських митців. Триватиме виставка до 7 травня.

Ксенія Дворнікова, Руслан Альмухамедов, "5 канал"

Попередній матеріал
З другої спроби на "4+": у Києві відкрили відремонтовану станцію метро "Лівобережна"
Наступний матеріал
Логвиненко: Ми не лише не знаємо інші країни та народи – ми своєї України не знаємо
Loading...

Більше 50 тисяч тюльпанів: у польському Лодзі відкрили чарівну квіткову виставку

Автентичний показ у центрі Києва: дівчат вбрали у "нові інтерпретації українських строїв"

"ЗА ЧАЙ.COM": карикатурист і володар світового рекорду Олег Смаль в ефірі "5 каналу" о 23:10

Через 60 років забуття: Фотограф оприлюднив світлини приховуваного гардеробу славнозвісної Фріди Кало

Фото: У мережі з'явилися світлини приховуваного 60 років гардеробу художниці Фріди Кало

Польський майстер-писанкар зображає на яйцях шедеври доби Відродження