Виставка українських костюмів
Виставка українських костюмів
5 канал

Автентичний показ у центрі Києва: дівчат вбрали у "нові інтерпретації українських строїв"

У столиці продемонстрували сучасні сукні з новими інтерпретаціями вишивки й орнаментів, які зараз популярні серед молоді

В агенції "Укрінформ" продемонстрували стародавні та сучасні українські костюми. Там облаштували офіційну локацію для іноземних журналістів, які приїхали на Євробачення. Про це повідомляє "5 канал". 

Загалом під час цього конкурсу в Києві працюватимуть 1,5 тисячі представників ЗМІ. Сьогодні гостям показали п'ять автентичних строїв, зокрема, із Закарпаття, Полтавщини, Буковини. Їх відшукали під час експедицій.

П'ятеро дівчат були вбрані у сучасні сукні з новими інтерпретаціями вишивки й орнаментів, які зараз популярні серед молоді. Показ відбувався у відповідних декораціях, де жінки демонстрували традиційні заняття – вишивання і ткацтво.

Витавка українських костюмів
/
Виставка українських костюмів
/
Витавка українських костюмів
/
Виставка українських костюмів
/

"Цих автентичних зразків не дуже багато лишилося. Час бере своє, вони зникають. Надзвичайно важливо, бачачи цей костюм, відтворювати його і в історичній точності для реконструкції. Українці мають його носити, і найцікавіше – втілювати у нових сучасних інтерпретованих образах. Цей захід про те, аби доторкнутися, почути, що таке Україна – не тільки з точки зору слоганів чи інформації, а всього того, що останні три роки коїться в нашій країні. Про те, що краса цієї країни є, вона безмежна – в людях, в жінках, у вишиванках", – каже колекціонер Ігор Турейський. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
топ-модель Аліна Байкова
/
топ-модель Аліна Байкова

Попередній матеріал
У Києві відкрили пам'ятник легендарному командиру батальйону тероборони "Київська Русь"
Наступний матеріал
Штаб АТО: Бойовики вже третю добу зволікають з передачею тіл трьох загиблих бійців ЗСУ