5 канал

Емоційно і видовищно: у ХНУВС відбулися урочистості з нагоди випуску нових поліцейських

Через дефіцит кадрів у поліції, оперативники, слідчі та кіберполіцейські отримали дипломи дочасно – ще на початку березня

Ліквідовувати дефіцит поліцейських заходилися в Харківському національному університеті внутрішніх справ. 110 майбутніх дільничних сьогодні вирушили до районних відділків по всій Україні. На наступний рік очікують вдвічі більше курсантів, а до програми вносять чергові нововведення, щоб майбутні поліцейські змогли впоратися з обов'язками в новій українській поліції і замінити тих, хто не пройшов переатестацію. Подробиці – в сюжеті "5 каналу".

Першими дипломи і офіцерські звання отримують відмінники. Після цього, за козацькою традицією, ректор вишу стародавньою зброєю – пірначем – посвячує захисників правопорядку у професію. 110 лейтенантів прощаються з прапором університету. Для глядачів – майстер-клас від барабанщиць і корпусу оперативно-раптової дії.

Михайло Приколота служитиме дільничним офіцером у Новопсковському відділі поліції. Хлопець каже – на рідній Луганщині на нього вже чекають, адже поліцейських там бракує: "Я очікую працювати і лише працювати, забезпечувати громадський порядок, не допускати правопорушень".

Через дефіцит кадрів у поліції, оперативники, слідчі та кіберполіцейські отримали дипломи дочасно – ще на початку березня. Але у виші зізнаються – цього поки що недостатньо. Попит на молодих фахівців – надзвичайний. Адже переатестація прорідила лави поліції.

"Дійсно некомплект сьогодні понад 20%, а фахівців, спеціалістів в деяких службах – є і понад 30%. І цей некомплект… це не зовсім сплановані були, ці заходи по переатестації. Впевнений, що протягом року ситуація вирівняється", – завіряє ректор ХНУВС Валерій Сокуренко.

Вже восени в університеті очікують удвічі більше першокурсників – через брак кадрів держзамовлення збільшили.

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею на тему:

Випускники Військової академії Одеси отримали омріяні погони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Янукович спеціально тримав завищений курс гривні, щоб вкрадені гроші конвертувати у валюту – експерт
Наступний матеріал
Бойовики застосували на Луганському напрямку САУ "Піон" калібру 203 мм – штаб АТО
Loading...

Урочиста церемонія випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки НУОУ – відео

У Львові офіцерські погони отримали випускники Національної академії сухопутних військ

Нові десантники, розвідники та фахівці тилу: в Одеській військовій академії відбувся дочасний випуск