випуск у Одеській військовій академії
випуск у Одеській військовій академії 5 канал

Нові десантники, розвідники та фахівці тилу: в Одеській військовій академії відбувся дочасний випуск

Після отримання дипломів відбудеться розподіл по військових частинах, і вже за кілька днів нові офіцери заступатимуть на службу

Близько сотні курсантів Одеської військової академії отримали офіцерські погони. Майбутні захисники навчалися за скороченою програмою. Кореспондент "5 каналу" Дмитро Долматов спостерігав за церемонією.

Самі випускники погони називають "довгоочікуваними", адже вони навчались чотири роки – тренувалися на полігоні, отримували теоретичні та практичні знання.

Сьогоднішні випускники – це нові десантники, розвідники та фахівці тилу. Тепер вони керуватимуть підрозділами. Щодо питання про прискорений випуск – у керівництві військової академії зауважили, що це першочергово пов'язано із ситуацією у країні. Українська армія потребує нових фахівців.

"Це вже черговий достроковий випуск, він зумовлений ситуацією в нашій державі і потребує більше офіцерів для якісного виконання завдань… Вони отримали весь перелік тем, завдань і особливо практичної підготовки. Набагато більше, ніж у минулі роки", – зауважив начальник Одеської військової академії Олег Гуляк.

Після отримання дипломів відбудеться розподіл по військових частинах, і вже за кілька днів нові офіцери будуть заступати на службу.

Випускники Військової академії Одеси отримали омріяні погони – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія не готова до жодних компромісів у рамках "нормандського формату" – Айвазовська
Наступний матеріал
Якраз збирався одружитися: у Вінниці прощалися з бійцем, що загинув від кулі снайпера
Loading...