випуск у НАВС
випуск у НАВС 5 канал

Невдовзі розкриватимуть злочини, але зараз – шампанське: в Академії МВС відзначили випускний

Серед майже 500 майбутніх слідчих та інспекторів-криміналістів третина – дівчата

Шампанське і підкидання монет в небо. У п'ятницю, 3 березня, майбутні поліцейські відзначають випускний. Майже 500 курсантів випустила Національна академія внутрішніх справ України. При цьому третина випускників – дівчата. Вчилися на інспекторів-криміналістів та слідчих. З майбутніми поліцейськими спілкувалися журналісти "5 каналу".

Тепер 495 випускників Академії внутрішніх справ не просто з дипломами бакалавра, а посвячені в захисники правопорядку. І це не просто слова, а ціла церемонія. Курсанти навколішках – ректор підходить до кожного і торкається пірначем (це такий різновид булави). Потім вони не менш урочисто прощаються з прапором рідного університету. І напутні слова.

"Ваша задача – зберегти обличчя нашої держави таким, як воно є", – каже голова Нацполіції Сергій Князєв. Заступник голови МВС Вадим Троян додає: "Ви випускаєтесь в той день, коли наша держава стоїть перед основним завданням. Це зберегти цілісність нашої території і здолати ворога, який мешкає серед нас!"

Серед майбутніх слідчих та інспекторів-криміналістів, третина – дівчата. І їх більше серед відмінників. Дипломи з відзнакою вручав заступник міністра внутрішніх справ. У суботу, 4 березня, такий же випускний у Харкові. Наступного тижня – у Львові. Загалом ще п'ять вишів найближчим часом відпустить у світ посвячених захисників правопорядку

Як проходила церемонія та що розповідали про своє покликання випускники Афонькіна і Цілуйко – у сюжеті:

Ольга Петрів та Ян Доброносов, "5 канал"

Попередній матеріал
У Дніпрі СБУ затримала терориста "ДНР" на прізвисько "Джоні" – відео
Наступний матеріал
"Насіров Шредінгера": чільника ДФС чи то готові перевозити до лікарні СІЗО, чи то ні
Loading...