"Книжковий арсенал"
"Книжковий арсенал" 5 канал

Екватор "Книжкового арсеналу": як проходить головна книжкова подія року

Читайте по-русски
Сама по собі подія вражає тим, що в одному місці можна зустріти багато знаменитостей, політиків, письменників українських і міжнародних

"Книжковий арсенал" пройшов свій екватор. Попереду ще 2 дні головної книжкової події року. Що відбувалося сьогодні, знає кореспондент "5-го" Петро Троць.

Сама по собі подія вражає тим, що в одному місці можна зустріти багато знаменитостей, політиків, письменників українських і міжнародних. Людей щодень не меншає, а від завтра очікують збільшення відвідувачів у зв'язку з вихідними.

Зокрема, сьогодні представили історію Кирило-Мефодіївського братства, написану в жанрі документального роману. Це нова книга журналіста "5-го каналу" Олега Криштопи, яка дістала назву "Братство".

Створена на основі спогадів учасників, звітів слідчих та матеріалів кримінальної справи, яку в середині ХІХ століття царська влада ініціювала проти кириломефодіївців.

Як повідомляв 5. UA, на ярмарку сотні людей, і десятки тисяч книг на столах та полицях. Цьогоріч у фестивалі свої друковані видання представляють понад 150 як великих, так і малих видавництв. Разом вони презентують понад тисячу літературних новинок.

 

Попередній матеріал
Окупацію відчули і за ґратами: в'язні з Луганська розповіли, в яких умовах їх тримали
Наступний матеріал
Нові-старі призначення Зеленського: що відомо про команду нового Президента – "БлогПост"
Loading...