Робота Бенксі
Робота Бенксі 5 канал

Бетмен – у смітнику, медсестра – супергерой: Бенксі створив нове графіті – сюжет

Читайте по-русски
Художник подарував малюнок лікарні англійського міста Саутгемптон

Боротьба з коронавірусом очима дитини. Такий малюнок створив відомий британський вуличний художник Бенксі. В умовах пандемії COVID-19 супергероєм в уявленні хлопчика стала медсестра, яка відважно бореться з невидимим ворогом. Який вигляд має полотно – дивіться у сюжеті "5 каналу".

Хлопчик у джинсовому комбінезоні сидить біля відра зі сміттям. Він викинув фігурки героїв Спайдермена і Бетмена і грає з новим образом, що уособлює добро. Це медсестра Національної служби охорони здоров'я Великої Британії. Такий образ створив відомий вуличний художник Бенксі і подарував малюнок лікарні англійського міста Саутгемптон.

"Спочатку ми не були впевнені, що це саме малюнок Бенксі. Однак ми зв'язалися з ним і це виявилося правдою. Ми не могли у це повірити. Ми у захваті, що він обрав Саутгемптон, щоби відзначити роботу медиків Національної служби охорони здоров'я і всіх їхніх колег", – каже Паула Гед, головний лікар лікарні в Саутгемптоні.

На малюнку рука медика витягнута вперед, як це часто роблять супергерої. На обличчі медична маска, на спині – плащ супергероя, на фартуху – червоний хрест. Це єдиний кольоровий елемент чорно-білої картини.

Під ним андеґраундний художник залишив підпис: "Дякую за те, що ви робите. Сподіваюся, картина допоможе зробити це місце яскравішим, хоча вона і чорно-біла".

"Коли епідемія коронавірусу триває, дуже приємно бачити щось подібне, тому що всі супергерої відійшли на задній план, а медсестри та персонал лікарні нині є справді супергероями. Я дуже пишаюся своєю командою та моєю лікарнею, і дякую Бенксі, що захотів щось нам подарувати, аби нас підбадьорити", – говорить Стеф, медсестра лікарні в Саутгемптоні.

Нині Велика Британія – один із лідерів серед європейських держав за кількістю хворих на коронавірус. Недугу підхопили понад 200 тис. осіб. З них більш як 30 тис. людей померли. Королівство тривалий час не наважувалося запроваджувати суворий карантин, а тепер змушена на відміну від інших європейських країн зберігати обмеження.

Михайло Прудник, "5 канал"

Попередній матеріал
МВФ та Україна почали обговорювати новий формат співпраці
Наступний матеріал
Енергетичний експерт пояснив, чому обмежили роботу АЕС
Loading...

Учені дослідили, чи може коронавірус стати заразнішим

Відволіклись на COVID-2019 і досить: пропаганда РФ повертається до теми України – дослідження

Геращенко: Більшості депутатів у ВР – "какая разница"

Помічник Папи Римського заразився коронавірусом – що відомо

Україна зміцнила позиції в рейтингу демократії Freedom House – подробиці

Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні та світі – найважливіше на 6 травня