Disinfo this week
Disinfo this week EUvsDisinfo

Відволіклись на COVID-2019 і досить: пропаганда РФ повертається до теми України – дослідження

  Читайте по-русски
  Кремлівські ЗМІ знову активно поширюють фейки про Євромайдан, авіакатастрофу MH-17 та війну на Сході України

  Україна знову стає головною темою російської пропаганди. Відповідне дослідження провела спеціалізована оперативна група Євросоюзу зі стратегічних комунікацій. Огляд опублікований на сайті EUvsDisinfo, який займається спростуванням кремлівської пропаганди.

  Зазначається, що останні місяці Москва активно поширювала фейки про коронавірус. Натомість, матеріали у російських ЗМІ про Україну впали до чотирьох публікацій за тиждень. Утім цього тижня фахівці зафіксували 16 нових матеріалів, у яких йдеться про Євромайдан, катастрофу MH17 та війну на Сході України.

  Деякі статті й репортажі примудрялися об'єднати теми України і коронавірусу. Наприклад, російські медіа поширювали брехню про секретні американські лабораторії в Україні, які могли спровокувати холеру. Або ж нісенітницю про те, що США почали підтримувати Євромайдан через те, що Київ хотів закрити біолабораторії.

  Раніше у ЄС повідомляли, що Росія є лідером за поширенням фейкових новин про коронавірус – зокрема, конспірологічних теорій та матеріалів на підтримку антивакцинації.

  Попередній матеріал
  Британські зірки читають "Гаррі Поттера", щоб підтримати людей під час карантину
  Наступний матеріал
  "Слуги народу" придумали, як по-новому звільняти міністрів
  Loading...