Фонтан Дубай
Фонтан Дубай funtripto.com

105 метрів заввишки – у Дубаї відкрили найбільший і найдорожчий фонтан у світі

Читайте по-русски
У колекції є 20 водно-світлових музичних шоу

Найбільший і найдорожчий фонтан світу відкрили в Дубаї. Водограй площею тисяча 335 квадратних метрів здатен пускати струмені води висотою 105 метрів. У колекції – 20 водно-світлових музичних шоу, а механізм фонтан у не шкодить природі. Який вигляд має водяна дивовижа та який водограй вона перевершила – знають журналісти "5 каналу". 

Танці води, музики і світла. Яскравим різнобарвним шоу в Дубаї відкрили найбільший фонтан світу. Розташований він на одному зі штучних островів – Пальма Джумейра, тому й назву дістав відповідну – "Пальмовий фонтан".

"Фонтан займає площу у понад тисяча 300 квадратних метрів. На його території розташовані 128 суперструменів, які здатні вистрілювати водою на 105 метрів у висоту. А також багато звичайних ступенів, які випускають воду на висоту 58 метрів. А ще тут 7 з половиною тисяч елементів, які розпилюють туман і дим", – каже представниця торгового центру Nakheel Malls Ґейл Сенґстер.

Гігантський водограй розмістився на території торгового центру Nakheel Malls. Це перший і єдиний кольоровий фонтан у Дубаї. Строкаті барви забезпечують 3 тисячі вогнів. У репертуарі дивовижі – 20 унікальних водно-світлових музичних шоу. Їх можна буде споглядати щодня із заходом сонця – після 19-ї вечора. Феєричні вистави демонструватимуть кожні пів години. Фонтан, що танцює, не лише розважальний, а й екологічний проєкт.

"У механізмі фонтану немає системи фільтрації – ми використовуємо воду з моря – з Перської затоки. Ми залучили до обговорення фахівців з екологічного відділу, які знають усе про морську флору й фауну, щоби водограй не нашкодив акваторії", – зазначає Ґейл Сенґстер.

Представники Книги рекордів Гіннеса зафіксували, що це найбільший фонтан світу. Таке досягнення вже було в альманасі. Його попередник зберігав першість 11 років.

Перемогу "Пальмовий водограй" відібрав у "Фонтану веселки", яким славиться Південна Корея. Струмені води пульсують обабіч мосту в Сеулі, завдовжки 1140 метрів. Основна особливість – струмені б'ють не вгору, а в боки й униз та спадають у річку Ханган. За хвилину роботи фонтан прокачує 190 тонн води. 

Христина Катарина, "5 канал"

Попередній матеріал
"Європейська солідарність" перемогла в Києві: до міськради пройшли сім партій
Наступний матеріал
В Офісі президента хочуть створити вільну економічну зону на Закарпатті – Тужанський
Loading...
Школяр зі США зібрав удома термоядерний реактор і потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Школяр зі США зібрав удома термоядерний реактор і потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Дніпрянка увійшла в Книгу рекордів Гіннеса за найбільшу у світі колекцію предметів у вигляді сонечок

Дніпрянка увійшла в Книгу рекордів Гіннеса за найбільшу у світі колекцію предметів у вигляді сонечок

Українська мова "з нуля" і підкорення європейської сцени: ТОП вітчизняних письменників, яких люблять за кордоном

Українська мова "з нуля" і підкорення європейської сцени: ТОП вітчизняних письменників, яких люблять за кордоном