Дмитро Тужанський
Дмитро Тужанський 5 канал

В Офісі президента хочуть створити вільну економічну зону на Закарпатті – Тужанський

Читайте по-русски
На темі вільної економічної зони грають деструктивні сили, зокрема росіяни, зазначив голова Закарпатського осередку КВУ

Закарпаття є тим західним регіоном, у якому в Офісі президента хочуть запровадити вільну економічну зону одночасно із Донбасом. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав голова Закарпатського осередку КВУ Дмитро Тужанський.

"За моєю інформацією, саме Закарпаття стане тим регіоном, де пілотно має запуститися цей проєкт разом із Донбасом", – сказав Тужанський.

За його словами, у ситуації з вільною економічною зоною на Закарпатті необхідно бути дуже обережними, проте досвід існування вільної економічної зони в Закарпаття є. "Тоді в регіон прийшли дуже потужні інвестори, світові корпорації", – сказав він.

Тужанський наголосив, що на темі вільної економічної зони грають окремі деструктивні сили, зокрема росіяни. Вони намагаються використати це питання задля порушення теми сепаратизму на Закарпатті.

"Сепаратизм сюди приносять зовнішні сили. Їх не можна недооцінювати, але їхній (вплив – ред.) не варто перебільшувати. Тобто це зовнішні сили, переважно росіяни і російські спецслужби", – підсумував голова Закарпатського осередку КВУ.

Нагадаємо, під час місцевих виборів президент Зеленський вирішив провести "всеукраїнське опитування", яке складалося з п'яти запитань, зокрема, одне з них – чи підтримують українці створення вільної економічної зони на Донбасі.

Попередній матеріал
105 метрів заввишки – у Дубаї відкрили найбільший і найдорожчий фонтан у світі
Наступний матеріал
Олександр Турчинов підбиває підсумки місцевих виборів – трансляція
Loading...