5 канал

Вітовська: Зле, що політики-актори погано грають, але ще гірше, коли глядач-ідіот – відео

Заслужена "Леся" України завітала до студії "5 каналу"

Весь світ – театр, а люди в нім актори. В одних його куточках грають трагедії, в інших – фарс, а ще в інших – повний театр абсурду. Що не так у нашому театрі "Україна" з акторами, режисерами та глядачами. Може це нам розповість пані Мерилін Монро, чи то Леся, чи Відьмочка, або сама Ірма Вітовська-Ванца. Почаюємо.

Сьогодні, 14 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" на "5 каналі" завітала Ірма Вітовська-Ванца – українська акторка театру та кіно, ведуча розважальних шоу на українському телебаченні.

Дивіться також: Курков: Діалог з росіянами теоретично можливий хіба що через 2 покоління після завершення війни

Довідка. Народилася у Івано-Франківську. У 1998 році закінчила Львівський державний музичний інститут за спеціальністю "Актриса драматичного театру". У тому ж році почала працювати у Молодому театрі.

Ірма Вітовська неодноразово була учасницею багатьох міжнародних театральних фестивалів. Отримувала персональні нагороди.

Була задіяна у виставах: "Русалонька" (Русалонька), "Жінки і війна" (Рахмана), "РЕхуВІлійЗОР" (Марія Антонівна), "Севільські заручини" (Клара), "Трагедія Гамлета, принца Данського" (Акторка), "Хоровод любові" (Гризетка), "Одруження" (Дуняша), "Маринований аристократ" (Дружина), "Московіада" (Галя) та ін.

Знімалася у телесеріалах "Леся+Рома" та "Янгол-охоронець". Була ведучою телепередачі "Шлюбні ігри, або номер для молодят".

Має персональні нагороди: "Київська пектораль" за роль Русалоньки (у однойменній п'єсі); номінація "Акторський талант" на "Best Ukrainian Awards"; Телетріумф за найкращий серіал ("Леся+Рома") та Телетріумф у номінації "Акторка телевізійного фільму/серіалу (виконавиця жіночої ролі)". 

Читайте також: Акторка про театр для переселенців у Львові: в галицьке середовище так просто не ввійдеш, це своя "банда"

Попередній матеріал
Київський ТРЦ "Гуллівер" взяли під арешт
Наступний матеріал
У Києві через високий рівень терористичної загрози посилили заходи безпеки

Курков: Діалог з росіянами теоретично можливий хіба що через 2 покоління після завершення війни - "За Чай.com"

Головатий: Лідери політсимпатій українців як були агентурою Кремля, такими й лишаються - "За Чай.com"

Макаров: Масового каяття росіян за злочини Путіна не буде – "За Чай.com"

Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна – "За Чай.com"

Андрухович: Спочатку хорватський сценарій звільнення, а потім таки референдум – "За Чай.com"

5 канал - трансляція наживо