5 канал

Макаров: Масового каяття росіян за злочини Путіна не буде – "За Чай.com"

Масового каяття росіян за злочини Путіна не буде, як це демонстрували німці після Гітлера. Німецьке "ми нічого не знали" не пройде. Росіянам усе добре відоме.

Ессеїст, колумніст, документаліст та ще з півдюжини "-істів" в одній людині, яка і в телевізорі сидить, і книжки пише. Чай з Юрієм Макаровим. Про інтелектуалів та інтелектофобію, про жертв інформаційної війни і чи таке лікується. А можливо бесіда буде й не про це. Дізнаємося.

Сьогодні, 7 листопада, у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" на "5 каналі" чаювали з Юрієм Макаровим – журналістом, телеведучим та документалістом.

Довідка. Юрій Макаров народився в Софії в родині емігрантів. Батько — хімік, політв'язень у 1973-1978 роках, згодом переїхав до Франції. Мати – камерна співачка. Закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, факультет романо-германської філології (1972–1977).

Протягом 1977–1980 років працював лаборантом кафедри мов, викладачем французької мови в Київській консерваторії ім. П.Чайковського. Протягом 1980–1987 років – кореспондент, оглядач промислово-економічної редакції, Радіо-телеграфне агентство України (РАТАУ). З 1995 року працює ведучим та редактором на телебаченні.

Восени 2007 року Макаров очолив журнал "Український тиждень", проте залишив посаду шеф-редактора у вересні 2009-го, відтоді працює постійним колумністом видання. Автор декількох книг. Володіє англійською, французькою та болгарською.

Лауреат премії Телевізійної академії України "Золота Ера" в номінації "Найкраща культурно-історична програма", багаторазовий номінант та двічі лауреат національної премії "Телетріумф" (2006, 2007), лауреат ІІ премії PROMAX/BDA за найкраще промо телеканалу (Сан-Франціско, 1999). Номінант премії "Книга року BBC" за 2013 р. з романом "За чверть десята". У 1999-му Юрій Макаров обраний дійсним членом Телевізійної академії України. Заслужений журналіст України.

Дивіться також: Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна

Попередній матеріал
Американський астронавт проголосував на президентських виборах з орбіти Землі
Наступний матеріал
Бойовики обстріляли з важкої артилерії Водяне та Гнутове

В новому уряді буде як мінімум три-чотири притомні особи - Макаров

Біля 40% дорослого населення РФ сповідують кримінальну або навколокримінальну субкультуру - Макаров

Росіяни почали сумніватися в повідомленнях їхніх ЗМІ

Росіяни із Забайкалля намагалися продати ЦРУ фейкові таємниці – ЗМІ

СБУ затримала росіянина, який намагався вивезти з України деталі військових літаків

5 канал - трансляція наживо