Twitter / Все плохо

Росіяни почали сумніватися в повідомленнях їхніх ЗМІ

  Майже половина росіян-учасників опитування вважають, що економічна ситуація в Росії гірше, ніж про це повідомляють їх ЗМІ

  У Росії зростає рівень недовіри громадян до засобів масової інформації, кожен другий зазначає необ'єктивність преси у висвітленні ситуації в економіці країни, повідомляє видання ZN.UA з посиланням на Фонд "Громадська думка".

  З серпня 2015 року частка росіян, які не довіряють ЗМІ, зросла на 10 відсоткових пунктів з 41% до 51%, тоді як число тих, які довіряють, знизилося до 40% порівняно з 47% роком раніше. 46% респондентів дорікнули пресу у необ'єктивності при висвітленні ситуації в російській економіці. З ними не погодилася третина (32%) учасників опитування, проведеного 8-9 жовтня серед 1500 осіб в 104 населених пунктах 53 регіонів РФ.

  Кожен п'ятий (21%) не визначився з відповіддю. 61% опитаних вважає, що ТБ, радіо та газети дають неповну картину справ в економіці, втричі менше (20%) тих, хто впевнений у зворотному. Те, що економічна ситуація в країні гірше, ніж про це повідомляють ЗМІ, зазначили 46% учасників опитування, 28% назвали економічну інформацію в ЗМІ такою, яка відповідає дійсності, і тільки 7% вважають, що ЗМІ згущують фарби, а насправді ситуація в економіці краще.

  Соціологи поцікавилися, чи стежать росіяни за курсом рубля. Негативно відповіли 56% опитаних, позитивно - 43%. На думку 68% респондентів, коливання курсу рубля в тій чи іншій мірі впливають на їхнє життя, для 19% ці зміни не мають значення.

  Попередній матеріал
  Вже більше 2 тис. українських військових пройшли навчання з іноземними інструкторами – Муженко
  Наступний матеріал
  Розробник е-декларування: Було понад 300 тис. спроб злому системи

  Путін назвав умову для зустрічі "нормандської четвірки"

  Кремль готує росіян до ядерної війни – ABC News

  ФСБ хоче контролювати весь інтернет-трафік росіян

  Чверть росіян зізналися, що готові продати свій голос на виборах – опитування