Боголюбов та Коломойський , "ПриватБанк"
Боголюбов та Коломойський , "ПриватБанк" фото РБК-Україна

Журналісти з'ясували подробиці нового позову проти Коломойського та Боголюбова в Ізраїлі

  Читайте по-русски
  Згідно з позовом, Коломойський і Боголюбов провели великі транскордонні операції, які вони планували і здійснювали впродовж багатьох років

  Юристи "ПриватБанку" звинувачують колишніх власників банку також у відмиванні коштів в особливо великих розмірах в Ізраїлі. Це вдалося з'ясувати "НВ Бізнес", з позовної заяви до Окружного суду Тель-Авіва.

  Згідно з позовом, Коломойський і Боголюбов провели великі транскордонні операції, які вони планували і здійснювали впродовж багатьох років, здійснивши низку порушень, які являють собою навіть серйозні кримінальні злочини, включно з шахрайством, розкраданням і відмиванням грошей.

  Так, виходячи з позовної заяви "ПриватБанку", Коломойський і Боголюбов завдали безпрецедентної шкоди в результаті прихованих переказів протягом багатьох років значних сум на банківський рахунок в ізраїльському "Дисконт Банку" на користь фіктивної компанії, яка перебувала під їх контролем і діяла в їхніх інтересах, під назвою "Святий Іоанн" (оригінальна назва St. John Ltd, зареєстрована на о. Джерсі).

  За даними "ПриватБанку", вони сприяли тому, щоб банк надавав велику кількість корпоративних кредитів у величезних сумах і, ймовірно, в законних бізнес-цілях. Кредитні кошти зараховувалися на банківські рахунки компаній у банку в Україні або його філії на Кіпрі.

  Згодом, як стверджується в позові, кошти переводилися з рук у руки для "відмивання" і маскування їх розтрати через заплутану систему банківських рахунків фіктивних підприємств, які також перебували під контролем Коломойського і Боголюбова. Щодо зв'язку між шахрайськими діями, описаними в позові, з "Дисконт банком", як заявляє "ПриватБанк" у позові, суму розміром $1,2 млрд було переведено до Ізраїлю за допомогою тривалої серії окремих переказів, які здійснювалися систематично в 2007-2011 роках на банківський рахунок компанії St. John.

  Зазначається, що ці кошти були переведені на банківський рахунок фіктивної компанії St. John в філії "Дисконт банку" в Хайфі, за документами, які виявилися помилковими.

  Нагадаємо, нову судову справу ініціював "ПриватБанк". Цього разу в окружному суді Тель-Авів в Ізраїлі. Позиваються проти колишніх власників фінустанови Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Сума позову – 600 мільйонів доларів.

  Попередній матеріал
  Сьогодні вводять в обіг нові банкноти та монети
  Наступний матеріал
  СБУ заборонила в'їзд в Україну скандальновідомому гурту "Воровайки"
  Loading...

  "ПриватБанк" і в Ізраїлі позивається проти Коломойського та Боголюбова – скільки вимагає

  Тричі за два місяці: Зеленський міг таємно зустрічатися з Коломойським – "Схеми"

  "Революція назад" Володимира Зеленського – Gazeta Wyborcza

  У FP пояснили, чому Зеленський боїться переступити через Коломойського

  Рожкова зауважила, що пікетами під її будинком Коломойський тисне на керівництво НБУ

  Нафта для Коломойського, справа Ситника і вибори в США: у мережу злили нові записи прослушки з кабінету Труби – ЗМІ