Збитки російських компаній від блокування Telegram оцінили у $1 млрд

  Усього від дій Роскомнагляду постраждало близько 400 російських компаній, які користувалися послугами хмарних сервісів Google і Amazon

  Російські компанії, що постраждали від масових блокувань Роскомнаглядом доступу до Telegram, можуть протягом декількох місяців втратити $1 млрд. Такі дослідження зробила компанія-розробник програмного забезпечення Flexbby, повідомляє "Meduza".

  За їхніми висновками, всього через дії Роскомнагляду постраждало близько 400 російських компаній, які користувалися послугами хмарних сервісів Google і Amazon. Як наслідок, в організаціях сталися збої в роботі сховищ, додатків, систем штучного інтелекту, геолокацій, платежів, роботи з банками, обслуговування клієнтів та ін.

  Втрати власне Google і Amazon оцінюють приблизно у $940 млн за підсумками року. Проте голова Flexbby Андрій Прокофьєв зауважив, що "це найпесимістичніший сценарій".

  У Роскомнагляді заявили, що оцінювання втрат від блокування не входить до їхніх обов'язків, але привітали пропозицію створити оперативний штаб для подолання цієї проблеми.

  Як повідомляв 5.UA, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнагляду (російська служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) та постановив "негайно заблокувати" месенджер Telegram на території РФ. Це блокування пов'язане з відмовою керівництва Telegram передати ФСБ РФ ключі шифрування до листування своїх користувачів.

  Попередній матеріал
  Не зареєстровані на території: в Україні заборонили популярні ліки від кашлю
  Наступний матеріал
  Столтенберг: для НАТО важливо підтримувати Україну і надалі

  Огризко: Борги компаній РФ перед західними інвесторами становлять $800 млрд – це вдвічі більше Стабілізаційного фонду Росії

  Московський суд постановив негайно заблокувати Telegram у Росії

  На Запоріжжі почала роботу профінансована "Укргазбанком" сонячна електростанція

  "Запоріжсталь" повністю завершила екологічну модернізацію аглофабрики

  Росія могла готувати ще один "Солсбері", на цей раз в США – ЗМІ

  Заґратованого в Росії Романа Сущенка перевели в одиночну камеру – МЗС України