Європарламент
Європарламент http://nk.org.ua/

Європарламент проголосував за надання Україні додаткових торговельних преференцій

  Наприкінці вересня відповідне рішення має набрати чинності

  У середу, 13 вересня, Європарламент підписав рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій. Церемонія підписання відбулася у Страсбурзі в кімнаті протоколу ЄП, передає УНІАН.

  Як стало відомо, документ підписали президент Європейського парламенту Антоніо Таяні та заступник міністра з питань справ Євросоюзу головуючої у ЄС Естонії Матті Маасікас (Matti Maasikas).

  Крім того, на церемонії був присутній доповідач Європарламенту з цього питання Ярослав Валеса.

  Зазначимо, що документ мають також оприлюднити в Офіційному журналі ЄС, після чого він набере чинності. Як очікується, це станеться наприкінці вересня.

  Нагадаємо, у червні цього року Європарламент вже підтримав надання додаткових торговельних преференцій Україні. Відповідне рішення підтримали 566 євродепутатів. 

  Довідка: 14 червня міжінституційні переговори з Радою ЄС та Європейською комісією дозволили Україні досягти компромісу, що передбачає збільшення квот на українські томати, пшеницю, кукурудзу та мед. Утім, не в тому обсязі, як це раніше пропонувалося Європейською комісією. Крім того, сечовину з пропозицій ЄП було виключено.

  Попередній матеріал
  "План Маршалла" для України: екс-прем'єр Литви назвав, на яких трьох напрямах треба концентруватися
  Наступний матеріал
  Експерт про демілітаризацію ОРДЛО: "Наразі ситуація патова"
  Loading...