Єврокомісія

Єврокомісія схвалила нову програму допомоги Україні на суму до €1 млрд

Відповідний крок з боку Європейської комісії свідчить про зобов'язання ЄС перед Україною

Європейська комісія пропонує виділити Україні нову макрофінансову допомогу у розмірі до 1 мільярда євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ. Про це йдеться на сайті Єврокомісії, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначимо, що йдеться про четверту програму макрофінансової допомоги Україні, яку мають схвалити Європарламент та Рада ЄС.

"Сьогоднішня пропозиція слідує за запитом української влади та прямими дискусіями між президентом Комісії Жан-Клодом Юнкером та Президентом України Петром Порошенком. Нова програма спрямована на те, щоб спиратися на прогрес, досягнутий у підтримці стабілізації економіки й структурних реформ під час трьох попередніх операцій MFA", – йдеться в заяві Єврокомісії від 9 березня.

Як відзначив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс, він розраховує на підтримку цієї програми з боку Європейського парламенту і держав-членів ЄС. Крім того, відповідна пропозиція свідчить про зобов'язання ЄС перед Україною.

Утім, в Єврокомісії нагадали, що виплати будуть залежати від реалізації реформ в Україні.

"Усі виплати за запропонованою програмою, включаючи першу, будуть залежати від реалізації реформ, спрямованих на усунення вразливостей, виявлених в українській економіці. Включені у Меморандум про взаєморозуміння, вони будуть враховувати заходи, які залишаються невирішеними з попередньої програми MFA, і будуть включати кроки щодо посилення боротьби з корупцією", – повідомили в ЄК.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Майже 100 прапорів: український стяг замайорів у містах Європи та Америки – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Резонансна справа: суд заґратував керівника "Офіцерського корпусу" Рубана
Наступний матеріал
Колишній ув'язнений розповів прикордонникам, як це – сидіти в тюрмі терористів "ДНР"