5 канал

У 2017 році Україна виконала лише 41% завдань за Угодою про асоціацію з ЄС – Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада при цьому виконала свої євроінтеграційні зобов’язання лише на 30%

У 2017 році Україна виконала лише 41% завдань за Угодою про асоціацію з Європейським Союзом. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на прес-конференції 23 лютого, передає УНІАН.

"Якщо говорити мовою дуже умовної статистки, то ми можемо говорити про те, що за минулий рік Верховна Рада виконала свої євроінтеграційні зобов’язання на 30%, уряд – на 42% і центральні органи виконавчої влади – на 50%. Це означає, що загально Україна з виконання Угоди про асоціацію просунулася на 41%", – повідомила Климпуш-Цинцадзе.

Також вона зазначила, що протягом минулого року в Україні ухвалили низку стратегічних документів, "починаючи з енергетичної стратегії України до 2035 року і закінчуючи національною стратегією поводження з відходами та національним планом скорочення викидів для великих спалювальних установ".

"Ми разом, у взаємодії з парламентом, ухвалили 23 системні закони, які дають нам можливість впроваджувати далі Угоду про асоціацію через підзаконні акти і через конкретні дії у рамках законодавчого поля, яке нам встановила Верховна Рада. Ці закони охоплюють питання як енергетики, так і енергоефективності, безпечності харчових продуктів. Вони також охоплюють питання нових правил для ведення бухгалтерського обліку для аудиту, фінансової звітності", – заявила віце-прем'єр-міністр.

Пригадала вона і про початок офіційних переговорів між Україною та ЄС щодо укладання угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів. Крім того, торік Україна долучилася до конвенції Пан-Євро-Мед.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Отримання українцями "карти поляка": Розенко прокоментував існування питання про Бандеру
Наступний матеріал
Спецслужби РФ готували провокації на території Закарпаття та Буковини – СБУ